By | June 14, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Bzza Setup. זה Bzza Setup וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Bzza Setup הוא צמח טפיל זדוני שייך לקטגוריה adware. מה שהוא עושה זה כי היא מפקחת פעילות הגלישה שלך כדי לספק תוכן המודעה רלוונטית סביר ביותר ללחוץ על. כאשר זה מחלחל במחשב שלך, זה תוקף את כל דפדפנים שלך ומתקינה זדוני תוספות, הרחבות וסרגלי כלים אליהם. המטרה היא להפוך אותם לספירה-הצגת כלים לייצר כסף עבור האקרים ובעלי אתרים נגועים המודעות אמר לנתב.

פרסום יכול להפוך אותך למטרה קלה לאיומים אחרים כמו גניבת זהות ונתונים, כמו גם זיהומים וירוס כוללים, אך אינם מוגבלים סוסים טרויאניים, ransomware, תולעים, חוטפי דפדפן, תוכנות ריגול, וכו ‘. פרסום יכול בקלות להרוס את חווית הגלישה שלך על-ידי להפציץ אותך עם כל סוג של ad תוכן בלעדי מציע, מבצעים, קופונים מיוחדים, בקשות לעדכון מזויף, הודעות מהבהב, וסוגים אחרים של פרסומות ופריטים מוקפצים.

פרסום לא יכול לפרוץ את דרכו במחשב שלך. הדרך היחידה על מנת לחדור את המערכת שלך היא לך להעניק לו גישה בעצמך. רוב הסיכויים הם, אתה עשית את זה ביודעין. זה קורה לעיתים קרובות על-ידי התקנת תוכנות מצורפות מהאינטרנט. תוכנות זדוניות כמו adware ניתן להסתיר בקלות בין יישומים אחרים, תוכניות בחבילות כזה. איך זה אפשרי עבור דבר כזה יקרה, אתה שואל?

. ובכן, רוב המשתמשים הם פזיזים. לחץ על לחצן ‘הבא’ בעת התקנת התוכנה, שמעולם לא טרח לקרוא את התניות והתנאים. מה עוד, הם בדרך כלל לבחור עבור התקנה מהירה, כך אין שום דרך לדעת מה בדיוק הצרור למעשה מכילות. אם אתה רוצה יש שליטה מלאה על איזו תוכנה יכול להיות מותקן במחשב שלך, אנו ממליצים הבאים דרך התקנה מתקדם או מותאם אישית, רק פשוט בטל כל תוכנית שנראה לך חשוד או לא רצוי להוריד מלכתחילה.

התנהגות פולשנית, כמו זו של פרסום, עלול להוביל לירידה פתאומית מהירות החיבור שלך לאינטרנט. שלא לדבר על האפשרות של היישומים שלך כדי להתחיל קורס. פעולה זו תגרום באמצעות המחשב בלתי אפשרי. וזה לא הכל. פרסום יכולים גם לקבל מידע אישי, כגון אישורי חשבון בנק, מזהה הכניסה, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, סיסמאות ועוד. אם אתה לא רוצה שזה יקרה גם לך, עליך מיד להסיר פרסום מעצבן זה מהמחשב שלך ברגע אתה מבחין את נוכחותה. הוראות מפורטות שלנו יכול לעזור לך עם משימה זו.

הסרת וירוס Bzza Setup

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר וירוס Bzza Setup מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Bzza Setup מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *