By | August 3, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Browser-tools.systems. המדריך להסרת Browser-tools.systems עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם אתה חווה שינויים פתאומיים בדפדפן האינטרנט שלך? אולי הבית שלך הוחלף על-ידי אתר אינטרנט לא מוכר? מנוע החיפוש המועדף שלך השתנה גם כן? נעים לנו לומר לך את זה, אבל זה נראה כאילו הותקפת מאת החוטף דפדפן. . זה טפיל זדונית שמטרתה להפוך את הדפדפן שלך לתוך כלי הצגת המודעה. זה גם משנה בכל סביבה שהיא רואה כהכרחי, לצורך ביצוע מטרות זדוניות שלה. אולי אפילו הודעה הרחבות, תוספות או סרגלי כלים הותקנו ללא ידיעתך או אישורך.

מה הכי מעצבן על סוג זה של סייבר “וירוס” הוא, כי זה יציף את המסך עם צבא של המודעות – פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים, אפילו בצורה של הודעות מהבהב. בגלל היכולת של החוטף להגיע לחסימה של היסטוריית הגלישה שלך חיפושים, זה יהיה לוודא כי זה יוצר הסוג של תוכן סביר ביותר ללחוץ על… המטרה של פעולה כזו היא לייצר הכנסות לשלם לכל קליק.

האמצעי הנפוץ ביותר להפצת חוטפי דפדפן מתבצעים דרך תוכנה bundling, בקשות לעדכון מזויף, דוא ל זבל, הקישורים מזויף או מודעות. אנו ממליצים לך כדי לנווט הראשונה של מיילים שהתקבלו משולחים לא מוכרים. יתר על כן, אתה צריך ללמוד איך לספר מיילים בנפרד מחברות אמיתי ולא מזויף. לעתים קרובות משתמשים לקבל מיילים מחברות המתיימרים להיות eBay, PayPal או בנק המפורסם, כדי לגרום לך לפתוח את המכתב שלהם. . זה גם נפוץ מאוד בשבילם להכיל קבצים מצורפים שונים או קובצי הפעלה.

אנו ממליצים כי לא לפתוח אותם. רוב הסיכויים הם קבצים נגועים המבקשים להשיק מתקפת וירוסים במחשב שלך. על מנת למנוע זיהום תוכנות זדוניות בעתיד, אנו ממליצים גם בחירה של סוג מתקדם Custom/ של התקנה, כדי להיות מסוגל לבטל את הבחירה תוכנות נוספות מעולם שהתכוונת להורדת מלכתחילה. אם ברצונך לעדכן את התוכנה על המחשב שלך, מומלץ להסתמך על מקורות רשמיים, מורשים בלבד, במקום מוקפץ מראה חשוד אקראי.

חוטפי דפדפן נחשבים לא וירוסים אמיתיים. זה בגלל שהם ידביקו את הדפדפן שלך בלבד, לא על כל המערכת. עם זאת, זה לא עושה אותם לא מזיק. למעשה, ישנן סכנות רבות אורבות מאחורי המודעות שנוצר על ידי החוטף. לעתים קרובות יותר מאשר לא, מודעות מפוקפק כזה יכול להוביל למצב מסוכן אתרי אינטרנט של ספקים חיצוניים שרוצים לפגוע במחשב שלך. על-ידי לחיצה על הקישורים נגוע, באפשרותך לאפשר האקרים כדי להשיק מתקפת וירוסים במחשב שלך, או אפילו יותר גרוע – לאפשר להם לגנוב מידע חשוב מהמחשב שלך!

נתונים חשובים כמו סיסמאות, כתובות IP, מספרי כרטיסי אשראי, אישורי חשבון הבנק, שם משתמש, וכו ‘, יכול בקלות ליפול לידיים של פושעי סייבר אשר באפשרותך לשתף אותה עם אחרים שלישיים למטרות רווח. אם ברצונך להשיב שליטה על הדפדפן שלך ולחזור אל שלווה, חוויית הגלישה ובטוחה ללא פרסומות, אנו מציעים כי ההוראות שלנו למטה, כדי לברר כיצד באפשרותך להסיר בהצלחה טפיל זה זדוניות מהמחשב שלך.

הסרת Browser-tools.systems

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Browser-tools.systems מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *