By | October 17, 2018
Remove Browse Pulse

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Browse Pulse. זה Browse Pulse וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Browse Pulse סווגה כמו סיומת לדפדפן אשר בדרך כלל מופץ עם הסיוע של צד שלישי מתקינים נכרכות בה תוכניות אחרות התואמות ל- Windows. בשל העובדה כי Browse Pulse הוא תואם לדפדפני האינטרנט הגדולות – כלומר, מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, הסיומת יכול להיות מותקן על כל אחד מהם. במקרה זה, מומלץ לאתר ולמחוק את היישום פרסום ברגע אתה מבחין במחשב הווירטואלי.

האתר הרשמי של היישום browsepulse.net, עם זאת, הקישור שסופק להורדה אינו פעיל, ובכך Browse Pulse אין אפשרות להשיג משם. לכן, באופן זהה, הכי פרסומת הנתמכות על-ידי תוכניות, Browse Pulse כבר התפשט ברחבי האינטרנט ארוזות יחד עם אחרים freeware. זה בדרך כלל קורה במהלך תהליך ההתקנה של תוכנה חדשה במחשב האישי שלך, כי אתה לא קורא את התניות והתנאים שסופקו על-ידי אשף ההתקנה של היישום. במקרה זה, אתה פשוט מסכים לכל מה ולתת adware לתוך המערכת מבלי שיידע על כך. מסיבה זו, אתה צריך להיות מאוד זהיר בכל פעם בעת התקנת תוכנה חדשה במחשב שלך. אחרת, אבטחת המערכת שלך יהיו ברצינות מאוימים.

Remove Browse Pulse

The Browse Pulse Virus

למרות העובדה כי Browse Pulse היא אמורה לייעל את הפעלות הגלישה שלך, היישום adware מקשה על תהליך זה במקום זה. הסיומת מקיים תקשורת עם שרתים מרוחקים adware ומציג פרסומות מסחריות שונות, כגון חלונות קופצים ומבצעים באנר, בכל פעם שאת מנסה להשתמש בדפדפן האינטרנט שלך. למרבה הצער, אין שום ערובה אם המודעות האלה הם אמינים או לא, ובכך לפתוח כל אחד מהם מעמיד את המערכת שלך בסכנה.

חוץ מזה, חלונות מוקפצים רבים הניתנים על ידי Browse Pulse, מסוגלים להאט את מהירות האינטרנט שלך, חווה קריסות מערכת תכופים, מפריעה פעילות הגלישה שלך. לכן, אתה צריך למחוק Browse Pulse מן המחשב האישי שלך בהקדם האפשרי. בנוסף, תוכניות כמו מוצא חיובית, אות חזק, קצב נדידה שיבוטים אחרים אשר נבנו על מנוע Injekt יש גם להסיר מן המערכת, כי עליהם לפעול באותו אופן.

מלבד בצג עם הפרסומת רבות הצפה פרסומות, Browse Pulse הוא מסוגל ניטור פעילות וירטואלית שלך והקלטת את היסטוריית הגלישה שלך. לאחר adware אוספת מספיק מידע עליך, הוא מתחיל לספק לך פרסומות מותאמות אישית אשר קשורות האינטרסים וירטואלי ולהעדפות שלך כדי להפוך שתפתח אותם. כל לחיצה שתבצע מביאה רווח לצד שלישי מתחבא מאחורי התוכנית וממשיכה את קיומה. אם אתה רוצה למנוע את זה מלקרות ולהגן על אבטחת המערכת שלך, אמור לסיים את מודעות מסחריות על ידי הסרת Browse Pulse המחשב הווירטואלי שלך.

בהתחשב כל הנ, זה בטוח Browse Pulse הוא לא תוכנית מועילה. החדשות אודות יישום זה זאת, כי הסרתה אינה קשה כל כך. ניתן למחוק את הגור מן המערכת באופן ידני או אוטומטי. הוראות הסרה ידנית ניתנים להלן במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. ניתן לעשות זאת על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות 24/ 7 ליום.

הסרת וירוס Browse Pulse

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Browse Pulse מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *