By | February 20, 2018
Remove BingTracker

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס BingTracker. זה BingTracker וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

BingTracker שייך לקטגוריה של יישומי פרסום. התוכנית סווגה כמו רצויה כי זה מנוהל על ידי צד שלישי לא ידוע, שמטרתו העיקרית היא להשיג רווח ממך. ברגע BingTracker נכנס למחשב האישי, זה מתחיל מתן לך עם קופונים רבים, עוסק ומציע אשר נועדו לסייע לך לחסוך כסף. עם זאת, למרות מקודמת ככלי שימושי עבור קניות באינטרנט, היישום לא באמת עוזר לך לחסוך כסף, אבל עושה מאמצים כדי לגנוב את שלך במקום זאת.

BingTracker הוא מסוגל פעלת כמרגל. וגנב את הנתונים האישיים שלך. לכן, גם אם לא אכפת לך פרסומות מרובים כל כך, שמירת BingTraker על המערכת מעמיד בסכנה הביטחון האישי שלך. מסיבה זו, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות זאת כדי מחיקה מיידית של היישום adware וכדי להגן על המחשב שלך מפני אחר איומים כי בעתיד.

BingTracker משתמשת בשיטות שונות עבור שחדר המחשב הווירטואלי שלך. למעשה, התוכנית צריכה לקבל את האישור שלך לפני זה מתקין את עצמו במחשב שלך, אבל זה לא אומר כי זה ישאיר אותך בטוח. להיפך, BingTracker הוא כזה יישום בתחבולות אתה אפילו לא יבין, הוא הדביק את המערכת עד פרסומות מוקפצות להתחיל הצפה הצג שלך.

בדרך כלל, BingTracker מסתתר? מאחורי freeware אחרים, בשל העובדה כי רוב משתמשי המחשב לא תשים לב תוך עובר תהליך ההתקנה שלו. שיש בראש freeware הזה הוא לעתים קרובות יחד עם תוכנות זדוניות, אתה צריך להיות זהיר מאוד בעת התקנת תוכנה חדשה במערכת, וכן לקרוא כל לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה. במקרה אחר, סביר מאוד לסיים עם פרסום כמו BingTracker במחשב שלך.

כמה מן השיטות האחרות בשימוש על ידי BingTracker כדי להזין את המערכת כוללות תופסים טרמפ עם קישורים פגומים, אתרי אינטרנט פגומה, ו קבצים מצורפים דוא ל דואר זבל או פשוט מתחזה שגוי המערכת או תוכנית עדכון אשר עליך להתקין במחשב שלך.

Remove BingTracker

The BingTracker Virus

בכל פעם אתה מנסה לפתוח את דפדפן האינטרנט שלך, אתה תראה ממודעה מוקפצת מאת BingTracker. זה יקרה שוב ושוב עד שתסיר את התוכנית adware מהמחשב שלך. מודעות שאתה רואה נבחרו במיוחד בשבילכם, ויש להם מטרה ספציפית. ברגע מותקן במערכת שלך, BingTracker הפעלת פיקוח על פעילות הגלישה שלך בכדי להבין את העדפותיך וירטואלי. בדרך זו, adware יכיר אותך ולומד אילו פרסומות לעורר את ההתעניינות שלך ולהוביל לחיצה. ואז זה מספק אותם.

זכור כי כל קליק על פרסומת הוא בעל חשיבות רבה עבור התוכנית תמיכה ב- ad, מכיוון שהוא צובר רווחים עבור העם מסתתר מאחורי הכלי. עם זאת, התבוננות הרגלי הגלישה שלך היא לא המטרה היחידה של BingTracker. למעשה, היישום מתוכנת כדי להקליט כל צעד שאתם עושים באינטרנט וכדי לשמור על מסלול זה. כאשר adware אוספת מידע מספיק עליך, היא חולקת אותו עם הצדדים השלישיים הנ ל, מי יכול להשתמש בו למטרות זדוניות. אז, אם אתה רוצה להימנע מסכנת האבטחה שלך, אתה צריך למחוק BingTracker מהמחשב שלך מיד.

למרבה המזל, הסרת BingTracker הוא לא תהליך קשה. באפשרותך למחוק את התוכנית יחד עם הפרסומות באופן ידני או אוטומטי. ניתנות הוראות להסרה ידנית שואג מאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. ניתן לעשות זאת על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות 24/ 7 ליום.

הסרת וירוס BingTracker

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס BingTracker מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *