By | August 27, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Beto Setup. זה Beto Setup וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Beto Setup הוא טפיל הקשורות adware. נוכחותה במחשב שלך הוא סימן רע. זה אומר כי באינטרנט האבטחה והפרטיות שלך נפגמו. תוכנה זדונית זו שואפת להפוך הצגת המודעה שלך דפדפנים כלים. ברגע הדברה סייבר מבססת עצמה במחשב האישי שלך, זה יתחיל להפגיז את המסך שלך עם פרסומות פולשניות רבים. יותר לחץ על המודעות כאלה, ההכנסה יותר הטפיל יפיק עבור שני ההאקרים ואתה קידום עמודים, כל דרך ערכת לשלם לכל קליק.

כדי להעלות את סיכויי רווח טוב, תוכנה זדונית זו ישים את הידיים שלו של הקורבן מידע אישי כגון אבל לא הוגבל לגלישה היסטוריה, הרגלים, כמו גם שאילתות חיפוש. נתונים כאלה שמאוד חשוב הטפיל סייבר, כפי שהוא נותן זה הכוח כדאי להתאים אישית את התוכן בדרגה, ולכן הוא נראה אטרקטיבי יותר עבור המשתמש, ולכן הם נוטים יותר לקבל לחצתם על.

פושעי סייבר לסמוך על נאיביות שלך רשלנות. זו הסיבה שאתה צריך לשלם קרוב לב בזמן שאתה באינטרנט. הדרכים הנפוצות ביותר עבור פרסום להתגנב במחשב שלך היא באמצעות הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, חבילות תוכנה חופשית, בקשות לעדכון מזויפים, המודעות כלי השירות מוצל, קבצי torrent, כמו גם קישורים מפוקפק ופריטים מוקפצים. אנו ממליצים לקוראים שלנו להתמיד בזמן באינטרנט.

כיום, אתה צריך להקדיש תשומת לב נוספת מה אתה לוחץ על. זה ייקח בלחיצה אחת כדי שלא במתכוון להדביק את המחשב שלך בווירוס. אנו ממליצים בחום בחירה של סוג התקנה מותאמת אישית או מתקדם בהתמודדות עם התוכנה שהורדת מהאינטרנט. בדרך זו, אם ישנם התקנות אופציונליות, תוכל לזהות אותן בקלות. חשוב לציין, כי זה מאוד נפוץ עבור תוכנות זדוניות להיות מוסתרת תוכנות נוספות. אז אם תראה מישהו, הדבר החכם לעשות יהיה כדי לבטל את הבחירה תוכן כזה.

לאחר פרסום על המחשב שלך יהפוך הגלישה שלך אחרת רגיל לחוויה גיהנום. האיום cyber יהיה לייצר כל כך הרבה מודעות, כמות אשר רק יגביר עוד תישאר סרק, תן את הטפיל מסתובב חופשי במחשב שלך. במוקדם או במאוחר, דפדפנים שלך יתקשה להציג את כל הפרסומות הנזרקות דרכו. כתוצאה מכך, היכונו בדפדפן שלך כדי כל הזמן מתרסק ואז להקפיא. אם אין פעולות נלקחים נגד adware מגעיל, זה בלתי נמנע כי הדפדפן שלך מפסיק לעבוד לחלוטין. זה לא כל האיומים שייתכן פני מזיהום זה סייבר זדוני.

אין שום דרך לדעת אם הדפים שקודמו בטוחים. אולי אתה חושב אתה הם לחיצה על קישור מאובטח או פרסומת trust-worthy, אבל הדבר הבא שאתה יודע, אתה עשוי לקבל rerouted מקור מסוכן או אפילו נגוע. אם ברצונך לחזור אל חוויה גלישה רגילה, בטוח, ללא פרסומות? לאחר מכן, עליך לפעול במהירות ולהסיר טפיל מעצבן זה מהמחשב שלך, לפני זה יש את ההזדמנות כדי להמיט אסון מוחלט, אפילו לגנוב את המידע הפרטי שלך כמו סיסמאות, חשבונות בנק או כרטיסי אשראי. אם אתה צריך עזרה עם משימה זו, אנו מציעים בעקבות שלנו הוראות מפורטות להלן.

הסרת וירוס Beto Setup

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Beto Setup מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *