By | September 10, 2018
Remove Aristianewr.club

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Aristianewr.club. זה Aristianewr.club וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Redirect Aristianewr.club הוא סימן פרסום מגעיל פלש לתוך המחשב שלך. ברגע טפיל זה פולש, הוא יפעיל את תוכנית זדונית שלו – להפוך דפדפנים שלך הצגת המודעה כלים. פרסום קיים כדי ליצור הכנסה יוצריה, כמו גם עבור הדפים שהיא תקדם. הדבר נעשה באמצעות ערכת לשלם לכל קליק.

התוכנה הזדונית יציף את המסך עם אינספור פרסומות פולשניות שעלולות להוביל מקורות מפוקפקים. לכן חשוב לא ליפול למלכודת הזאת. להימנע לחיצה על אותם בכל מחיר. לעולם אין לדעת מה הסכנות יהיו מאחורי פרסום אמין לכאורה. זה גם לא נדיר עבור פרסום להתקין אפליקציות מוצלת וסרגלי בדפדפני של הקורבן שלה. תסמינים אחרים המצביעים על זיהום adware הם מהירות האינטרנט איטי והתנהגות חריגה דפדפן.

האמצעי הנפוץ ביותר להפצה פרסום לכלול, אך אינו מוגבל להספים מיילים וקבצים מצורפים, עדכונים מזויפים, חבילות תוכנה, קישורים מפוקפק, מודעות, קבצי torrent, וכו ‘. אם אתה מקבל הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים, עדיף לא לפתוח הודעות כאלה, במיוחד אם הן מכילות קבצים מצורפים או קובצי הפעלה. לעתים קרובות יותר מאשר לא, דוא ל זבל כזה נושא זיהומים מסוכן יכול להגניב במחשב שלך מבלי שידע על כך.

Remove Aristianewr.club

The Aristianewr.club Virus

החדשות הטובות עם פרסום הוא, כי זה לא יכול לחדור ללא רשותך. הטפיל מסתמך על נאיביות שלך רשלנות, לנצל את החולשות הללו כדי לקבל גישה למחשב שלך. אז כל עוד את נזהרת תוך באינטרנט, תהיו בטוחים מכל פגע. לא לשכוח לבחור עבור התקנה מתקדמות Custom/ באשף ההתקנה, כך תוכל לוודא שאין שום תוכן הבונוס מקבל מותקן מאחורי הגב. זה לעתים קרובות כמה תוכנות זדוניות הוא מסוגל לחדור ללא ידיעתך.

Adware אינו נחשב איום מסוכן מאוד המשתמשים מאז הטפיל מגביל את התקפתה על דפדפנים בלבד. זה לא יכול להדביק את מערכת המחשב כולו שלך. עם זאת, זה לא אומר שזה לא מזיק. ככל תאפשר שזה יישאר במחשב שלך, יותר גרוע תקבל הנזקים. אתה רואה, עם הזמן, מספר מודעות שנוצרה ימשיך לצמוח, עד שהדפדפן שלך נכשלת להציג את כולם מתרסק לחלוטין. מפגרות ואיטי מהירות האינטרנט הם עוד סימן שמשהו לא בסדר עם המחשב של זיהום זדוני לקח place.

כדי לחזור נוכחות מקוונת מאובטחת ופרטית, עליך להסיר את טפיל מעצבן זה מהמחשב שלך. אם להישאר שם ולא לעשות כלום, מי יודע מה ההאקרים האלה יעשו. כדי לספק תוכן הפרסום אטרקטיביות, הם יצטרכו להשיג את היסטוריית הגלישה שלך ואת תוצאות חיפוש. אבל מי אמר אם הם יפסיקו את זה. נתונים אישיים ופיננסיים אחרים חשוף, וזה תלוי בך כדי למנוע מהם לגנוב אותו. לבזבז זמן, להיפטר adware הזה לפני שיהיה מאוחר מדי! אנחנו יכולים לעזור לך עם משימה זו. כל שעליך לעשות הוא פשוט עקוב אחר ההוראות שלנו.

הסרת וירוס Aristianewr.club

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Aristianewr.club מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *