By | August 6, 2018
Remove Anysearchmanager

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Anysearchmanager. זה Anysearchmanager וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

כל מנהל חיפוש הוא טפיל זדוני שמטרתו לפגוע במחשב שלך. השירות הזה הוא קידם כיעילים, ומבטיח להקל את החיפושים שלך באינטרנט. בנוסף, הוא מציע לכם את האפשרות של חיפוש באינטרנט דרך שולחן העבודה שלך. אל תסמכו על הבטחות שווא כאלה. כלי זה יביא לך רק כאבי ראש. מומחים לקשר כלי זה זיהום חוטפי דפדפן. פעם שהענקת להם גישה, Anysearchmanager יופיע גם את דף הבית החדש שלך ואת מנוע החיפוש המועדף. מה יותר, זה ייקח את החירות של התקנת סרגלי כלים חדשים, הרחבות והרחבות אשר יסייעו במשימתה האולטימטיבי כדי להמיט אסון.

לאחר Anysearchmanager מבססת עצמה בדפדפן שלך, חוטפי נמשיך הלאה כדי לאסוף נתונים חשובים על פעילותך באינטרנט – היסטוריית גלישה, הרגלים, תוצאות חיפוש, וכו. עם מידע כזה, יהיה מסוגל לייצר מודעות יישוב רבים ופריטים מוקפצים, אשר המשתמש ככל הנראה ללחוץ על. כל אתר שביקרת, יהיה מוצף עם כל מיני פרסומות ומסרים מהבהב. פריטים מוקפצים יתעוררו משום מקום, לא אתן לך לעשות כל סוג של עבודה. כשיש זיהום חוטפי דפדפן זה מטרד שאתה צריך להיפטר בהקדם האפשרי!

Remove Anysearchmanager

The Anysearchmanager Virus

הסיבה כנראה מאחורי הדפדפן נחטף הוא חוסר ההתמדה שלך בעת גלישה באינטרנט. חוטפי דפדפן לא יכול פשוט לפרוץ דרכם במחשב שלך. הם צריכים את הרשות שלך, על מנת לפלוש. זה קורה לעיתים קרובות כאשר המשתמש לא משלם תשומת לב במהלך תהליך ההתקנה. הדבר הוא, משתמשים ידועים כדי לבחור באפשרות שיחסוך להם זמן. לפיכך, הם בוחרים בצע תהליך התקנה מהירה. . זה טעות גדולה…

במקום זאת, אנו ממליצים על בחירה של מצב מותאם אישית או מתקדם באשף ההתקנה. זה ייתן לך את הכוח לבחור אילו יישומים, תוכניות יכול לקבל גישה אל המחשב שלך, אשר לא יכול. לעתים קרובות, התוכנה נוספים מתברר להיות מוסתרים תוכנות זדוניות בתחפושת. אז, ודא שתסיר כל תיבות ליד תוכנה כזו. זה יחסוך לך הרבה צרות להתמודד בעתיד, אתה גם למנוע זיהום אפשרי סייבר.

למה זה מסוכן דפדפן
חוטפי להגביל את ההתקפה שלהם על הדפדפנים במחשב שלך בלבד, ולכן חוטפי אינם נחשבים כמו “וירוסים” על ידי אנשים רבים. עם זאת, הם אינם מזיקים. דפדפן נחטפו פירושה סכנה מסוימת פרטיותך באינטרנט. אם אתה מבחין כי הדפדפן שלך נדבק בווירוס על ידי טפיל זה זדוני, אסור לך לבזבז זמן! . בואו נתחיל עם הסרתו המיידית לפני שיהיה מאוחר מדי המודעות אולי נראה לא להיות מסוגל לעשות דברים מסוכנים, אבל העניין הוא, לעולם לא תדע איזה איום מבצבצים מאחורי אותם! על ידי לחיצה עליהם, אתה עשוי לקבל הופנה נגועים אתרי אינטרנט של ספקים חיצוניים שרוצים לפגוע במחשב שלך.

כמו כן, מספר פרסומות ופריטים מוקפצים יגדל באופן דרסטי לאורך זמן, מה שאומר כי הדפדפן שלך יתחיל להתרסק, קפוא עד בשלב מסוים שהוא יקבל כל כך עמוסה עם פרסום התוכן, כי זה יפסיק לעבוד לחלוטין. חוטפי דפדפן מהווים מטרד אמיתי כי מצליח לך לעשות בכל תקינה לעבוד במצב מקוון. אם ברצונך לחזור חווית הגלישה ובטוחה ללא פרסומות, אנו מציעים שאת ההוראות שלנו.

הסרת וירוס Anysearchmanager

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Anysearchmanager מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *