By | June 4, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Amazing Tab. זה Amazing Tab וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Redirect Amazing Tab הוא סימן כי כבר הסתננו מערכת המחשב שלך על-ידי החוטף דפדפן. בעקבות זיהום כזה תוכנות זדוניות, קורבנות ניתן גם להבחין כי דף הבית שלהם, כמו גם ספק דף וחיפוש טאב חדש שונו אלה מותאמים אישית ללא האישור שלהם. חוטפי דפדפן מסוים זה יש את היכולת לשנות את הגדרות הדפדפן כך המשתמש יכול לקבל מחדש בקביעות אל אתר האינטרנט feed.amazingtab.com.

עוד סימפטום נפוץ של זיהום תוכנות זדוניות זה הוא ההפצצות פתאומית עם חלונות קופצים, מודעות, קופונים, דילים, עדכונים מזויף, הודעות התראה. משתמשים היו מוצאות את עצמן מאוד מסוקרנת. תוכן כזה ולא הסיבה מאחורי זה היא היכולת של החוטף לגנוב את ההיסטוריה והרגלי הגלישה של הקורבן, אשר מאפשר את הדור של פרסומות ממוקדות המשתמש הוא ככל הנראה מקבל מרומה לתוך לחיצה על.

בוודאי שקיבלת הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים. כיום, דוא ל זבל הם דבר נפוץ לקבל בתיבת הדואר הנכנס שלך. אתה לא צריך להיות מודע, היא כי הם לעיתים קרובות נגוע תוכנות זדוניות לגרום נזק למחשב או אפילו לגנוב פרטים אישיים כגון אבל לא מוגבל סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, היסטוריית דפדפן, אישורי כניסה, וכולי

אמצעים אחרים של ההפצה הם עדכונים מזויפים, נגוע קישורים, המודעות מפוקפק ופריטים מוקפצים, חבילות תוכנה בחינם. הפעולות שמשתמשים יכולים לבצע, על מנת למנוע זיהום וירוס פוטנציאליים, היא לוודא כי הם מבצעים סוג מותאם אישית של ההתקנה בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט, ובטל גם תוכנות נוספות הכלולות בחבילות כאמור, הם אפילו לא נועד להוריד מלכתחילה.

הדבר עם חוטפי דפדפן הוא כי כל עוד לנווט הקורבנות מן התוכן שנוצר לספירה, אין שום סכנה רצינית למערכת המחשב שלהם. עם זאת, יש תמיד סיכון של שחק. משתמשים הם לחיצה אחת משם הגעה הופנה אל אתר אינטרנט חיצוני חשוד שעלולות להוביל בנגיף נוספת – אחת שיכולה להכיל את היכולת לגרום נזק חמור למערכת המחשב כמו הוירוס סוס טרויאני.

המטרה העיקרית של חוטפי דפדפן להרוויח עם כל לחיצה שעושה הקורבן על פרסומות שנוצר, אך יכולות להיות השלכות אחרות כמו גניבת נתונים פרטיים. אז אם אתה רוצה לוודא כי המידע האישי שלך מוגן, אתה צריך להמשיך עם ההסרה של החוטף Amazing Tab ברגע אתה מבחין כי המחשב שלך נושא הזיהום הזה להמשיך לקרוא את המאמר הזה כדי לגלות איך אתה יכול להיפטר של תוכנה זדונית זו לתמיד!

הסרת וירוס Amazing Tab

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Amazing Tab מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *