By | June 13, 2018
Remove Allowcontent.site

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Allowcontent.site. זה Allowcontent.site וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

את דף הבית ו מנועי חיפוש הוחלפו דף בשם Allowcontent.site? אתה גם מקבל מופגז על ידי פולשניות חלונות קופצים, מודעות, דילים בלעדיים, הצעות מיוחדות, מהבהב הודעות ובקשות עדכון מזויף? יש לנו חדשות רעות עבורך. הסיבה לכל זה סוג מסוים של תוכנה זדונית בשם חוטפי דפדפן.

מה זה טפיל סייבר עושה זה שהוא משנה את הגדרות הדפדפן שלך והוא מסוגל להתקין סרגלי כלים חשוד וזדוניות לעתים קרובות, תוספות והרחבות. זה יכול גם לקבל היסטוריית הגלישה שלך ואת הרגלים, כדי לוודא כי התוכן שנוצר לספירה בקלות ימשוך את תשומת לבו של המשתמש. זה נעשה עם מטרה אחת – להרוויח בשיטת PPC (תשלום לכל קליק).

חוטפי דפדפן יכול להיות מופץ בדרכים רבות. הדרך הנפוצה ביותר של החוטף יחדור דרך דוא ל זבל, קבצים מצורפים, עדכונים מזויפים, קישורים מפוקפק, מודעות, חינם תוכנות מצורפות, קבצי torrent, וכו ‘. מה שאפשר לעשות כדי להגן על המחשב מפני וירוסים הוא להימנע מפתיחת דוא ל זבל, במיוחד אם הן מכילות קבצים מצורפים או קובצי הפעלה. דבר נוסף שאנו מייעצים לך לעשות הוא כדי לקבל תמיד את העדכונים שלך ממקורות רשמיים ואמינים בלבד.

Remove Allowcontent.site

The Allowcontent.site Virus

בעת הורדת תוכנה, מומלץ לעקוב דרך סוג מתקדם Custom/ של ההתקנה, אתה יכול לקחת שליטה מלאה על מה למעשה להיות מותקן במחשב שלך. על ידי בחירת מצב זה באשף ההתקנה, אתה יכול בקלות בטלו את הסימון תוכנית או יישום שנראה לך חשוד או לא המיועד להורדת מלכתחילה.

בסך הכל, חוטפי דפדפן, לא נחשבת מאוד מסוכן. עם זאת, אין זה אומר כי את צריכה להשאיר זאת להסתובב חופשי במערכת המחשב שלך. נכון, אלה פרסומות ופריטים מוקפצים מעצבן אולי לא נראה מאוד מאיים, אבל האתרים שהם יכול לנתב מחדש את לך עשוי להיות נגוע. אתה יכול להיות לחיצה זיהום פוטנציאליים סוס טרויאני!

אין שום דרך לדעת לאן מובילה את הפרסומות הללו. כי הם נוצרים על ידי התוכנה הזדונית, זה רק הגיוני להניח כי הם נשאים על ידי סוג של תוכנות זדוניות גם כן. מה עוד, אתה חושב אתה הם לחיצה על הצעה מיוחדת, אבל במציאות, אתה מודע פותח דלת אחורית אל האקרים שמסוגל! לגנוב את המידע האישי שלך בקלות.

אם אתה לא רוצה נתונים פרטיים כמו סיסמאות, כתובות IP, אישורי כניסה, חשבונות בנק, מספרי כרטיסי אשראי, וכו ‘ ליפול בידיו של פושעי סייבר, צריך לפעול במהירות ולהסיר זה המזיק זדוניות מהמחשב שלך. להלן תמצאו הוראות מפורטות שיכולות לסייע לך עם משימה זו.

הסרת וירוס Allowcontent.site

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר וירוס Allowcontent.site מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Allowcontent.site מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *