By | July 18, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר “Ads by PublicHotspot”. המדריך להסרת “Ads by PublicHotspot” עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

ייתכן שנתקלת מעבר תוכנית הנקראת חמה ציבורית. זה מפורסם ככלי שימושי אשר מסייעת לך למצוא ושרותים ציבוריים בקלות. העניין הוא, תוכנית זו הוא למעשה מסווג על ידי תוכנות זדוניות חוקרים כמו adware, דבר שימושי. זה כולל זדוני, וויל רק לגרום שלך לצרות. “Ads by PublicHotspot” הוא הטקסט טיפוסי, המסמן פרסומות שנוצרו על-ידי פרסום זה. כמות פרסומות פולשניות ופריטים מוקפצים מוצגים על ידי המזיק הזה הוא עצום.

“Ads by PublicHotspot” היא היכולת לאסוף נתונים יקרי ערך על הקורבן, כמו שאילתות הגלישה שלהם היסטוריה, הרגלים או חיפוש. זה לא יוצאת דופן להשיג מידע כגון אבל לא מוגבל סיסמאות, כתובות IP, אישורי חשבון בנק, מספרי כרטיסי אשראי, וכו ‘. המטרה העיקרית היא ליצור הכנסה של כל לחיצה המשתמש שעושה. פעילות כזו תוכיח כדי להיות קל מאוד, כפי שזה יהיה מסוגל להציג תוכן ממוקד אשר המשתמש ככל הנראה ללחוץ על, הודות למידע הפרטי כבר גנוב על החוויה המקוונת שלהם.

פרסום היא הנפוץ ביותר התפשטה דרך דואר זבל הודעות דוא ל, קבצים מצורפים דוא ל קבצי הפעלה, חבילות תוכנה, מבקשת עדכון מזויפים, כמו גם קישורים מוצלת ופריטים מוקפצים. אנו ממליצים לקוראים שלנו לחשוב פעמיים לפני פתיחת הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים. לעתים קרובות, אנשים מקבלים הודעות טוענים להישלח ממקורות מכובד כמו eBay, אמזון או PayPal, יכלול כותרת מסוימת שואפים להפוך את המשתמש לחץ על ללא מחשבה רבה אם זה אמיתי או לא.

אם תקבל הודעת דוא ל מאדם. אתה לא יודע, ויש לו על כשל המצורפת אליו, אנו ממליצים לא ללחיצה במקום כלשהו ליד זה. רוב הסיכויים הם, זה עלול להעביר זיהום זדוני. אם יקרה לך להוריד את התוכנה מהאינטרנט, אנו מציעים כי תבחר סוג מתקדם Custom/ של התקנה. בדרך זו תוכל בקלות לראות אם יש תוכנות נוספות מוסתר זה לא נחשפה כראוי. לעתים קרובות יותר מאשר לא, תוכניות ויישומים כגון תוכנות זדוניות בתחפושת הינם מבקשים רק לפגוע במחשב שלך.

משתמשים שכדאי להמעיט את היכולות של פרסום. . שלא תטעו . זה לא מזיק… בעוד התקפה לספירה אולי לא נראה כמו הרבה למשתמשים רבים, אין סכנה מוסתר מאחורי אותם. ייתכן לחיצה ומאפשר פושעי סייבר אחרים לתוך מערכת המחשב שלך. . זה לא נדיר מודעות להתברר מקורות מוסווה של איומים זדוניים אחרים כמו סוסים טרויאניים, תולעים, חוטפי, תוכנות ריגול או אפילו ransomware! לכן חשוב לא ליפול לתוך מלכודות כאלה.

סיכנת האבטחה והפרטיות שלך. ככל נתת adware להישאר במחשב שלך, יותר גרוע תקבל את השפעתו. תוכלו להבחין כי יקבל את הביצועים דפדפן וחיבור לאינטרנט איטי יותר. אל תשכח אורח הדפדפן שלך יתחיל לקרוס לעתים קרובות, להקפיא, בגלל הכמות העצומה של פרסומות להיות הנוצרים על-ידי תוכנה זדונית זו. אתה צריך להמשיך עם הסרתו המיידית, ברגע אתה מבחין את נוכחותה זדונית במחשב שלך.

הסרת “Ads by PublicHotspot”

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר “Ads by PublicHotspot” מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *