By | September 5, 2018
Remove Ads.adk2.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Ads.adk2.com. המדריך להסרת Ads.adk2.com עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Ads.adk2.com נופל בקטגוריה של הכלבלב כביכול (תוכניות רצויות). ברגע היישום זדוניות מזין האישי שלך, הוא מתחיל להציף את הדפדפן שלך עם פרסומות מסחריות המופיעים להיות לא רק מיותר אלא גם מדאיגות להפעלות הגלישה שלך.

היישום זורעת בסוגים שונים של הרס, מסרב לעזוב. אלא אם כן בכוח העפתי. לכן, אם אתה מוצא כי Ads.adk2.com קיים במחשב שלך, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להסיר את התוכנית בהקדם האפשרי ולהגן על המערכת שלך מפני יישומים זדוניים אחרים בעתיד.

Ads.adk2.com משתמשת בשיטות שונות של הפצה. התופעות הנפוצות ביותר היא כאשר התכנית מצליחה לגרום לך אישור התקנה שלה במחשב. האמת היא שאני Ads.adk2.com למעשה דורש את רשותך לפני שהוא מקבל מותקן במערכת, אך רוב המשתמשים לא בדרך כלל מודעים לכך.

Remove Ads.adk2.com

The Ads.adk2.com Virus

יישומים כמו Ads.adk2.com, לחדור את המחשב שלך באמצעות הונאה וכזב עדינות, לפתות אותך הכניס אותם מבלי ששמת לב אפילו אותם. למשל, הכלבלב לעיתים קרובות מסתתר מאחורי freeware, קבצים מצורפים דוא ל זבל, קישורים פגומים או פגום אתרי אינטרנט. יכול גם להוות כעדכון מזויף מערכת או התוכנית, אשר יכול בקלות לקבל מותקן במחשב שלך.

למעשה, במקרה זה, התוכנית לא יצליחו להשיג ממך להסכים להתקין אותו, לא רק אתה אפילו לא מבין, הוא הדביק את המערכת עד מודעות לצוץ. מסיבה זו, אתה צריך להיות הרבה יותר זהיר בעת התקנת תוכנה חדשה במחשב שלך לקרוא את כל המידע שסופק על-ידי אשף ההתקנה של התוכנית החדשה.

Ads.adk2.com הוא לא רק פולשניות, אבל גם מסוכן, אבטחת המערכת שלך. בכל פעם שאתה מנסה להשתמש בדפדפן האינטרנט שלך, המודעה מוקפצת תופיע. מודעות אלה לא יפסיק להופיע אלא אם כן תסיר את התוכנית לגמרי. זה בדיוק מה מומחים מייעצים לך לעשות כמה שיותר מהר. למקרה שתעזוב Ads.adk2.com במחשב, תוכלו לחוות כמה השלכות רעות. היישום לא רצויים להאט את ביצועי המחשב עד כדי זחילה, לגרום לקריסה המערכת בתדירות גבוהה, מאיים על הביטחון האישי שלך.

להיות מודע זה Ads.adk2.com נתמך על-ידי כמה שלישיים זדוניים, אשר משתמשים בו כמרגל. משמעות הדבר היא כי התוכנית זה פותח על מנת להקליט את הרגלי הגלישה שלך מיד לאחר התקנה שלה. ליתר דיוק, Ads.adk2.com לא רק לעקוב אחרי מצבך, אבל היא גם מתעדת כל צעד שאתם עושים באינטרנט, ואז היא חולקת את הנתונים שנאספו עם המפלגות הנ ל לא ידוע. כדי למנוע את זה מלקרות להגן על אבטחתך וירטואלי, אתה צריך למחוק Ads.adk2.com מיד.

הסרת Ads.adk2.com

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Ads.adk2.com מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *