By | October 22, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר ActionClassicGames. המדריך להסרת ActionClassicGames עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

ActionClassicGames הוא יישום זה נופל תחת הקטגוריה תוכנית שעשויות להיות לא רצויות (גור). הרחבה זו דפדפן מטרות בכל דפדפן האינטרנט הקיימים במכשיר – Google Chrome, מוזילה פיירפוקס, Internet Explorer, ספארי, האופרה, קצה של Microsoft. הגור הזה מתוכנת שיפציץ המסך עם פרסומות פולשניות רבים בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך. הדבר הוא, חלק מודעות עלול להוביל דפים מפוקפק. זה בגלל זה המזיק לא אכפת מאמת את קידומי מכירות שזה יציף אותך עם. וזה לא הכל.

הטפיל הוא מסוגל לעקוב אחר פעילותך באינטרנט. זה נכון. אתה להיות ריגלת. מה הדפים שבהם אתה מבקר, מה לאחרונה אמצאים באינטרנט, נוכלים יש גישה למידע זה. ואז, זה כדי להתאים אישית את המודעות, כדי לראות מבצעים והנחות אטרקטיביות זה תוכל להיות נוטים יותר לחץ על. עבור כל קליק שתבצע, ישלמו את הטפיל.

למרבה המזל, יש חדשות טובות בשבילך. הגור הזה לא לפרוץ את המכשיר. . זה לא מתקדם. הדרך היחידה לקבל גישה למחשב שלך, שזה הוא אם אתה לבד, תן לה רשות. עם זאת, אם לא תתקין אותו במחשב שלך, זה לא יטריד אותך. הכלבלב ActionClassicGames יש אתר רשמי, שניתן להוריד ממנו. אולי בכוונה התקנת יישום זה מוצל, בלי לדעת על הסכנות הסמויות.

החדשות הרעות הן, זו לא הדרך היחידה כדי שתוכל לקבל את המחשב שלך נגוע. ברוב המקרים, משתמשים מאפשרים ביודעין את המזיק הזה לחדור. לעתים קרובות, זה קורה כאשר התקנת תחת מצב ההתקנה מהירה, מה שאומר כי אם יש תוכנות נוספות, זה באופן אוטומטי לקבל הרחבות מותקנות ללא ידיעתך. מה שאתה צריך לעשות. במקום, הוא לבחור התקנה מתקדמת, כדי להפוך תוכן מוסתר כזה לגלויים עבורך. לאחר מכן, תוכל לבטל בקלות את הבחירה התקנות אופציונליות. אמצעים אחרים עבור הגורים להתגנב במחשב כוללים דוא ל זבל, עדכונים מזויפים, נגוע קישורים ואת המודעות, כמו גם קבצי torrent.

ActionClassicGames גור יכולים להפוך את הגלישה לחוויה גיהנום. לא משנה מה תחליט לבקר בעמוד, טפיל זה יהיה לוודא לכסות את זה יהיה כל מיני פרסומות בצורה של חלונות קופצים, ב- text, באנרים, למצמץ הודעות התראה. אפילו את קטעי וידאו באינטרנט מפריעים עבור מעברי מסחרי. אם תלחץ עליהם, לא רק יפיק לך הכנסה עבור הטפיל, אך עשוי גם לקבל הופנה לאתרי צד שלישי מסוכן שרוצים לפגוע במחשב שלך. הנוכחות של הכלבלב במכשיר שלך יהיה מזיק מאוד עבור דפדפני האינטרנט שלך. הם לא יוכלו לעבוד כראוי בגלל ההתקפות של המודעה כבד שהם כל הזמן תחת.

מפגרות ואינטרנט איטי יהפוך לנורמה. הדרך היחידה עבור החזרת השליטה בדפדפן שלך, להגן על הפרטיות שלך היא להסיר את היישום ActionClassicGames כאשר אתה מבחין את נוכחותה. אל תבזבז זמן יקר! אם אתה לעכב פעולה, אתה מסתכן להתפשר על המידע הפרטי שלך ופגיעה חמורה הדפדפן שלך עד כדי כך שלא יהיה לעבוד בכלל.

הסרת ActionClassicGames

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר ActionClassicGames מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *