By | June 29, 2018
Remove 4HD Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס 4HD. זה 4HD וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

4HD סווגה כמו adware טיפוסי, לפיכך אם תיתקל התוכנית במחשב האישי שלך, כדאי שתסיר אותו מיד. אחרת, האבטחה הוירטואלית שלך יהיו ברצינות מאוימים.
כדי לקבל מושג טוב יותר דרך 4HD עובד, אתה צריך לדעת כי ברגע מותקן במחשב שלך, שעשויות להיות בלתי רצויות התוכנית תתחיל הצפה בצג עם פרסומות מוקפצות מסחרי כל הזמן, וזה בהחלט יהיה להאט את הגלישה שלך הפעלות. מלבד היותו פולשניות וחסר תועלת, הפרסומות המוצגות על-ידי 4HD עשויים לגרום לך בעיות הקשורות לאבטחה, אז הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות במצב זה היא למחוק אותו מהמחשב שלך. ברגע שלך הסר 4HD מן המערכת, פרסומות רבות גם ייעלמו לחלוטין.

מה כדאי לדעת על 4HD היא כי יש שיטות שונות של התפלגות. האחד הנפוץ ביותר הוא כאשר היישום מצליח לגרום לך לאשר את ההתקנה שלה, להזין את המערכת מבלי שיבחינו.

למשל, התוכנית יכולה להסתנן האישי שלך על-ידי מסתתר מאחורי קבצים מצורפים דוא ל זבל, קישורים פגומים, אתרי אינטרנט פגומה או freeware. למעשה, בין כל האמור freeware היא השיטה הנפוצה ביותר להפצה כפי שהיא מספקת נקודת הגישה הקלה ביותר. זה קורה כי רוב משתמשי המחשב לא שמתי לב. במהלך ההתקנה freeware, לזרז את התהליך כולו. . זה איך במקום לקרוא את התנאים וההתניות מסופקים, הם פשוט מסכים לכל מה למהר ולאחר סיום למעלה עם פרסום, או משהו יותר גרוע במחשבים שלהם. כדי למנוע זאת, אתה צריך להיות זהיר מאוד בכל פעם להתקין תוכנה חדשה במערכת ולקרוא את כל המידע שסופק על-ידי היישום.

Remove 4HD Virus

The 4HD Virus

בעיה נוספת הקשורה 4HD היא כאשר התוכנית מחלחל האישי שלך, הוא מתחיל ניטור פעולתך באינטרנט ללא ידיעתך. היישום הרשומות פעילויות הגלישה שלך, על מנת להבין טוב יותר את מה שמוצא חן בעיניך, מהם תחומי העניין שלך. בדרך זו, 4HD יודע אשר המודעות כדי לספק לך מאוחר יותר. הפריטים המוקפצים רבות הן חיוניות עבור פרסום התוכנית, משום כל מודעה עליהם אתה לוחץ, מרוויח הרווח הנקי הצדדים השלישיים לא מוכר מוסתר מאחורי הכלי.

עם זאת, במקרה זה, 4HD לא רק לשמור על עין על הרגלי הגלישה שלך, אבל גם מאחסן כל פיסת מידע עליך, ואחרי זה חולק אותו עם האנשים הנ ל, ניתן להשתמש בו למטרות זדוניות. אז, אם תמשיך 4HD על המחשב שלך, אתה מסתכן לחלוק את המידע האישי והפיננסי שלך לאנשים ידועים, זדוני. אם אתה לא רוצה לסכן את הביטחון האישי שלך, צריך להסיר את 4HD בהקדם האפשרי וודא כי המערכת שלך תהיה יותר מוגנת בעתיד.

החדשות הטובות הן כי הסרת 4HD אינה תהליך קשה. באפשרותך למחוק את התוכנית באופן ידני או אוטומטי. הוראות הסרה ידנית ניתנים להלן במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. ניתן לעשות זאת על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות 24/ 7 ליום.

הסרת וירוס 4HD

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר וירוס 4HD מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס 4HD מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *