By | March 1, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Winime.exe. המדריך להסרת Winime.exe עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Winime.exe הוא סוס טרויאני. את המשפט הזה לבד אמור לגרום לך להבין עד כמה מסוכן זה המזיק. סוסים טרויאניים נחשבים מוחלטים סייבר אפשרית התפכחות שאתה יכול לקבל נגוע. אותם ואת ransomware, למעשה. ובכל זאת, שני סוגי פועלים באופן שונה. בעוד ransomware יחשוף את עצמו עם פתק כופר ברגע זה נכנס הטרויאני עובד בדממה. הוא מתגנב לתוך המכונה שלך מבלי שיבחינו, ואז ממשיך לפעול מאחורי גבך.

לפעמים זה עשוי להיות קצת לפני בכלל מבין שאתה נגוע כזה נודניק. אם אתה יודע, יש לך מזל. לדעת נגד מה אתה נותן לך הזדמנות לנקוט אמצעים נאותים. נוקטת באמצעים נגד Winime.exe היא חובה. . זה הרסני מאוד, כל עוד זה ממשיך את המערכת שלך, מצבך מחמיר. לפקוח עין על המחשב שלך ועל הביצועים שלו. זה הרגיל או משהו השתנה? אם המחשב שלך מתחיל לפתע יתארחו או להתרסק, זה עשוי להיות סינג. זה יכול להיות סוס טרויאני עושה. אם זה נכון, אתה במצב גרוע. לעשות את המיטב כדי להסיר את הפורץ בהקדם האפשרי. אם לא, אתה תתחרט על זה

Winime.exe יכול לגרום הרבה צרות. הכל תלוי מה המפתחים שלה צריך באותו הרגע. בדרך כלל, אם כי, סוסים טרויאניים משמשים באשמת ריגול. מרגע זה מזין, מתחיל Winime.exe לרגל שלך ומעקב אחר כל צעד שלך באינטרנט. שום דבר לא הולך מעיניהם. הכל תוקלט. המזיק יש גישה אל כל הנתונים באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ורגיש. וגם crooks אשר פרסמו את זה. Winime.exe מקיים תקשורת עם שרת שליטה ובקרה. כל מה שהוא מוצא, זה שולח ההאקרים. זה כולל את האישורים הכספיים שלך גם.

אם אתה משתמש במחשב שלך כדי לשלם את החשבונות באינטרנט או עבור קניות באינטרנט, crooks עלול לגנוב את נתוני כרטיס האשראי שלך, לרוקן את החשבון שלך תוך זמן קצר. הם יכולים גם לגלות את השם שלך, חיוב כתובות, שמות משתמש, סיסמאות ונתונים אחרים. לדמיין מה אנשים אלה יעשה עם מידע כזה. הם יוכלו להשתמש בו כדי לסחוט אותך, הם יכולים למכור את זה לצדדים שלישיים, הם יכולים להדביק אותך עם יותר מזיקים, וכו ‘. אף אחד התרחישים האפשריים מסתיים טוב בשבילך.

. אז, אל תתנו מהם להתפתח. Winime.exe להסירו מהמערכת שלך בהקדם האפשרי כי זה גורם לך נזק לעצמם. תן לנו להזהיר אותך, אבל. הסוס הטרויאני מתוחכם מאוד וגם להסרת שלו. אם לא למחוק את כל הרכיבים של המזיק, זה יטען מחדש עצמו. . זה למה, אם אתה לא בטוח במיומנויות המחשב האישי שלך, אנו ממליצים שתשתמש בתוכנית נגד תוכנות זדוניות אנטי שיעזור לך. אם אתה חושב שאתה יכול להתמודד עם זה, נא בצע את המדריך הסרת שלנו בסוף מאמר זה. . זה מפורט וקלים למעקב. אם אתה מנוסה בתחום זה, כדאי לך שום בעיות התמודדות עם המזיק תוך זמן קצר. לבחור את השיטה שלך ולפעול!

כיצד הסוס הטרויאני להזין את המחשב שלך? אחת השיטות הנפוצות ביותר הסתננות המשתמשות סוסים טרויאניים היא דוא ל זבל. . כן, הודעות זבל ישן טוב עדיין עובד, אך לא משום שהן כל כך יעיל אך ורק כי המשתמשים עדיין נוטים זהירות הרוח כאשר הם מקבלים הודעה משולח לא ידוע. הם לא חשבו פעמיים, למהר לפתוח את המייל. . זאת טעות ענקית למה עשית את זה? למה לך לפתוח הודעה מבן אדם שאתה לא מכיר? תפסיק להיות כל כך חסר זהירות ורשלניות. בדרך זו, אתה רק עוזר האקרים. אתה עושה את העבודה שלהם קל יותר. תחשוב על פעם הבאה שתקבל דואר אלקטרוני משולח לא ידוע.

להסרת טרויאניים Winime.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Winime.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *