By | March 14, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר טרויאני Vbs Downloader Atj. המדריך להסרת טרויאניים Vbs Downloader Atj זה עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Vbs Downloader Atj מסווג כ סוס טרויאני, aka אחד מסוגי המסוכן ביותר של דלקות קיברנטי שם בחוץ. בנוסף, המוניטין שלה הוא הגיע לגמרי. הסוס הטרויאני נכנסת המערכת שלך בשתיקה מלאה ולאחר מכן ממשיך תקרע את זה גם מאחורי הגב. אולי אתה אפילו. לא מבין כי המחשב שלך נדבק בווירוס במשך שבועות בניגוד חתיכות ransomware אשר אינם יכולים שלא להבחין ברגע שהם להצפין את הנתונים, סוסים טרויאניים לא חושפים את הנוכחות שלהם בדרך כלשהי. כמובן, ישנם סימנים אך עליך לשלם קרוב לב המחשב כדי להבחין בהם.

למשל, המחשב ועלולה להאט באופן משמעותי כמו שימושים Ismo.exe כמות גדולה של זיכרון ה-CPU. כמה מכונות ישנות יותר עשוי להתחיל אפילו לישון מדי פעם. אם הבחנת במשהו יוצא דופן עם המחשב שלך, לנקוט בפעולה כדי לראות מה קרה. . תחכה יותר, יותר זמן שהזיהום צריך לגרום לך צרות

Vbs Downloader Atj הוא מטרד. זה עושה בלגן מוחלט של המחשב שלך. בתור התחלה, הווירוס התראות ברישום המערכת שלך. זה adds/ מסיר ערכי משנה או נזקים לחלוטין את הקבצים שלך לגמרי מאחורי הגב. כתוצאה מכך, אתה עלול למצוא את עצמך לא ניתן לטעון חלק מהתוכניות שלך. . אבל זה רק ההתחלה, כפי שאמרנו, הרשימה היא ארוכה למדי. Infpub.dat יכול גם לשנות את הגדרות הדפדפן ולהזריק דפדפנים שלך עם המון קישורים פגומים ופרסומות. לא תוכל לגלוש באינטרנט בדרך כלל ובבטחה, אתה תהיה כל הזמן נקטע, הופנה, תמיד חשופים לסיכון תוכנות זדוניות. יתר על כן, החיים הפרטיים שלך כבר לא פרטית עכשיו כאשר הסוס הטרויאני על הלוח.

סוסים טרויאניים משמשים בעיקר לרגל הקורבנות שלהם ולגנוב מידע רגיש. לא רק זה, אבל הם גם לשלוח הכל הם מוצאים crooks אשר ברא אותם. את חושבת ופושעי אינטרנט גישה לפרטים האישיים שלך הוא רעיון טוב? כמובן, לא. יכולים בקלות ליפול קורבן הונאה פיננסיים או אפילו של גניבת זהות. ובכל זאת, יש עדיין יותר. הביצועים של המחשב שלך מחמיר גם כן. אתה נתקל לעיתים קרובות קריסות, קופא, אתחול מחדש, וכו ‘. שאנחנו לא רק באינטרנט. באמצעות המחשב במצב לא מקוון הוא גם קשה. שלא לדבר על זה אם זה יימשך זמן רב מדי, ייתכן אפילו פני מסך כחול של מוות. אל תתנו שתרחיש לגולל. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, להתמודד עם Infpub.dat מיד.

איך לך נגועים טרויאני מגעיל? . ובכן, השיטה הנפוצה ביותר היא הישן אבל זהב spam הודעות דואר אלקטרוני וקבצים מצורפים זדוני. אפילו אחרי כל הזמן הזה זו טקטיקה פועלת עדיין, ההאקרים עדיין להשתמש בו. . למה? בגלל המשתמשים, כמובן. כמה פעמים שמעת את הביטוי “לא לפתוח דוא ל מאנשים זרים!”? . מיליונים, נכון? אתה עדיין, נכון . טוב, שוב פעם, אל תעשי את זה. גם אם ההודעות להראות לגיטימי, זה עשוי להיות מלכודת.

האקרים להסוות את הודעות הדוא ל כדי לעבוד אתה. להיות חכם. לא אעזור להם לשים את החיפזון, ואת רשלנות. אם אתה רואה דואר אלקטרוני מוזר, למחוק אותו. כנ ל לגבי הודעות במדיה חברתית. להיות בכוננות ולשמור על המשמר כל הזמן. כל זיהומים להתפלל עבור חוסר הזהירות שלך להצליח. אינם מעניקים אותו. כמו כן, תשיג לעצמך תוכנית אמין נגד תוכנות זדוניות. לשמור את זה עד כה, באופן קבוע לסרוק את המחשב שלך כדי לוודא שהוא נקי.

להסרת טרויאניים Vbs Downloader Atj

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר טרויאני Vbs Downloader Atj מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *