By | January 22, 2018
Remove SGoqrench.net

אני כותב את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר S Goqrench.net. המדריך להסרת Goqrench.net S עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Goqrench.net הוא מנוע חיפוש אשר יש כבר יצוק להידמות גוגל. At לפחות זה מה את עיצוב האתר ערכת רומז על. מלבד זה, Goqrench.net היא דבר כזה ספק החיפוש הוקמה. זה כולל פונקציונליות מוגבלת. האתר אינו כולל מסננים או הגדרות מתקדמות. מאז באתר הוא בסיסי, סביר למשוך משתמשים. כצפוי, פלטפורמת הוא לא פופולרי. עם זאת, זה יכול להיות כפה עליך. שזה יקרה כאשר אתה חוזה החוטף דפדפן. יש תוכנית זדונית אשר יכול להשתמש תחום זה ערך הצבע על דפדפני אינטרנט. זה לשנות את ההגדרות של הלקוח הגלישה שלך, מנצל את המשאבים שלו על סדר היום שלו.

החוטף Goqrench.net היא התפשטה עם העזרה של דפוסי כהה. מספר טכניקות יכול לסייע ההפצה של התוכנית חשאית. השיטה הנפוצה ביותר היא bundling. Freeware, shareware ויישומים פיראטיים יכול לארח את ההורדה של החוטף Goqrench.net. המוביל ימזג את קובץ ההפעלה של הכלי נוכלים עם קובץ ההתקנה משלה. יציע זה החוטף בתור כלי בונוס. זה יתאר את זה גם שימושי. כדי להימנע מהצורך תוכניות לא רצויות מותקן במחשב שלך, לקרוא את התניות והתנאים של התוכנה שאתה מתכוון להוסיף למחשב שלך. לא לקנות לתוך מציע כלים נוספים. ברוב המקרים, זו מלכודת.

דוא ל זבל הם דרך נפוצה אחרת כדי להפיץ את החוטף Goqrench.net. כמו השיטה השנייה, זה כרוך מתווך. במקרה זה, תפקיד זה המוגדרת על-ידי קובץ. המנשא יכול להיות מסמך טקסט, גיליון אלקטרוני, תמונה, תיקייה zip, ארכיון או קובץ הפעלה מוסווה. גישה לקובץ המצורף להנחות את ההורדה ולהתקין של החוטף Goqrench.net. אתה צריך לסנן את התיבה שלך בקפידה. בדוק את אנשי הקשר של אנשים לשלוח את הקבצים. זכור כי שולחי דואר זבל נוטים לכתוב מטעם ארגונים חוקיים על מנת להוביל את המשתמש בדרך הלא נכונה. עליך גם להיות זהיר עם מקורות מקוונים שלך. הזנת אתר אינטרנט פגומה או לחיצה על קישור פרוצים יכולים להדביק את המערכת שלך על המקום. סוג זה של העברת נקרא הורדה של נסיעה.

Remove SGoqrench.net

The SGoqrench.net Virus

כשיתקבל כניסה למחשב שלך, חוטפי יהיה ללכת ישר על דפדפן האינטרנט שלך. זה יכול להשפיע על כל הלקוחות הגלישה שהתקנת במערכת שלך. התוכנית חמקנית יאפס את מנוע החיפוש שלך דף הבית ואת ברירת המחדל ל Goqrench.net. פעולה זו תאפשר את זה לשנות את תוצאות החיפוש שלך. זה יוסיף אתרים ממומן בין הדפים מה באמת להתאים את השאילתות. הדבר נעשה למטרה כספיים. הבעלים של החוטף משלמים כדי פלטפורמות נתמכות צד שלישי. הם משלמים על בסיס הפעילות של המשתמשים. יותר תוכן הם מצליחים להוביל אותך, יותר הם יקבלו. ערכה זו נקראת מערכת תשלום לכל קליק.

שינוי בתוצאות החיפוש היא גישה לא יעיל לפרסום באינטרנט. משתמשים במקרה הטוב רק ייגשו כמה אתרי אינטרנט נתמך. אם הם בודקים את המקורות לפני הכניסה אותם, הם עשויה למחוק קבוצות המחשבים שקודמו לגמרי. זו הסיבה ההתערבות עם תוצאות החיפוש הוא רק שיטה המשני של פרסום. התצוגה ישיר של פרסומות בטכניקת הראשי. החוטף Goqrench.net מביא תוכן בחסות הזכות הראיה של משתמש הקצה. תוצג על המסך, כמו פריטים מוקפצים, פופ-unders, קישורים ב- text, קופון תיבות, באנרים, freebies, צף, הקשרי, interstitial, המעבר, מוטבעת וחלונות מסך מלא סוגים שונים של מודעות. הם יראו לך מציע מגוון רחב של מוצרי צריכה, כולל בגדים, אביזרים, מכשירים טכנולוגיים, ריהוט, ציוד ספורט, גינון, ציוד, קישוטים, משחקים, ועוד רבים.

שימו לב כי החוטף Goqrench.net לא הוכחה באמינות האתרים שהוא מקשר. זה יכול להוביל אותך תחומים זדוני, לגרום לך להתכווץ תוכנות זדוניות. זהו הסיכון הראשון סביב התוכנית מרושע. השני מתייחס הביטחון האישי שלך. החוטף Goqrench.net מוגדרת לשמור על מעקב אחר של הפעלות האינטרנט שלך ולאסוף מידע עליך. זה יכול להקליט את היסטוריית הגלישה שלך, עוגיות, הקשות, כתובת ה-IP, מיקום גיאוגרפי, מיקוד, גופנית הקואורדינטות, דוא ל, מספר טלפון, שמות משתמשים, סיסמאות, פרטי הכספים, קלט רגיש אחר. הבעלים של התוכנית סמויה ימכרו את המידע שאספו עלייך בלי לבקש את רשותך לעשות זאת.

הסרת S Goqrench.net

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין יכול לא להסיר S Goqrench.net מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *