By | August 24, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר “Rockettab מופעל על ידי dnsunlocker”. המדריך להסרת “Rockettab מופעל על ידי dnsunlocker” עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

למרות ההבטחות של מודעות “Rockettab מופעל על ידי dnsunlocker” כדי לספק לך את הטוב ביותר לקניות עסקאות באינטרנט, בעוד באותו הזמן החוסך לכם המון זמן, אתה בהחלט צריך לא אמון בתוכנית זו והסר אותו מהמחשב שלך בהקדם האפשרי. במקרה השני, הכלי adware עלול לגרום לכם לבעיות אבטחה שונות, תכופות קריסות מערכת, להאט באופן משמעותי את הביצועים של המחשב שלך. חוץ מזה, אם תלחץ על מוקפץ שמספק “Rockettab מופעל על ידי dnsunlocker”, תוכל הפנים בעיה עם האבטחה שלך, כי adware מעמיד את המערכת שלך בסכנה. לכן, אם ברצונך להימנע מאיים הפרטיות האישי והפיננסי שלך, אתה צריך להסיר מודעות “Rockettab מופעל על ידי dnsunlocker” מן המחשב האישי שלך ללא כל היסוס.

מודעות “Rockettab מופעל על ידי dnsunlocker” משתמשים שונים, אבל בשיטות ידועים לחדור את המחשב הווירטואלי שלך. לרוב, היישום adware נכנס למערכת נכרכות freeware אחרים. כלומר, גם אם אינך זוכר צורך להתקין “Rockettab מופעל על ידי dnsunlocker” במחשב שלך, סביר להניח שהלכת לאורך התהליך מבלי שיידע על כך.

לעתים קרובות, משתמשי המחשב לא קורא כל לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי התוכנית שהם רוצים להגדיר במערכת ואני מסכים לכל מה למהר. בדרך זו, הם נכנעו adware במחשב, סיכון אבטחה משלהם שאין לי שמץ של מושג על זה. לכן, אתה צריך להיות זהיר מאוד בכל פעם להתקין תוכנה חדשה במחשב ולקרוא את ההוראות המוצגות על-ידי הגדרת אשף. אחרת, הנתונים הרגישים שלך עלול להיגנב על ידי פושעי סייבר להשתמש בזה למטרות זדוניות. חוץ מזה, אולי תיתן יישומים אחרים שעשויות להיות בלתי רצויות על המערכת.

ישנם דרכים אחרות המשתמשת “Rockettab מופעל על ידי dnsunlocker” לחדור למחשב. אלה כוללים מתחבא מאחורי קבצים מצורפים דוא ל זבל, קישורים פגומים ואתרי אינטרנט, או פשוט מתחזה מערכת מזויף או עדכון של התוכנית. למשל, אתה עשוי להשתכנע כי אתם יודעים יישום מסוים במחשב שלך, אך במקום זאת, נראה כי אתה מתקין כלי פרסום המרושעת פולשניות, מסוכנים במערכת. אם אתה רוצה להימנע באי רצון התקנת תוכנת פרסום, זוכר את זה בחיפזון, נאיביות, הסחת דעת בהחלט לא יעזור לך בכלל.

המטרה העיקרית של “Rockettab מופעל על ידי dnsunlocker” הוא להשיג רווח על ידי מתן לך עם פרסומות מסחריות רבות. מודעות אלה מוצגות בצורת קופונים, דיסקונט מציע דילים הקניות, ועוד. זכור כי המודעות “Rockettab מופעל על ידי dnsunlocker” הם תואמים הגרסאות העדכניות של אינטרנט אקספלורר, גוגל כרום, מוזילה פיירפוקס, אז זה יכול להדביק את כל אלה דפדפני אינטרנט.

לצערי, הבעיה העיקרית עם הפרסומות המוצגות היא כי הם עלול להדביק את המחשב עם תוכנות זדוניות נוספות, החל adware ransomware וסוסים טרויאנים. מלבד העובדה הזו, “Rockettab מופעל על ידי dnsunlocker” הוא מסוגל איסוף נתונים אודות היסטוריית הגלישה שלך, סימניות, עוגיות, שאילתות חיפוש, וכו ‘. מידע זה משמש כדי לספק למשתמשים מודעות אישית על מנת לעורר את התעניינותם. למרות זאת, לפתוח אותם עלולה לאיים את האבטחה של המערכת.

החדשות הטובות לגבי “Rockettab מופעל על ידי dnsunlocker” הוא כי הסרתה אינה תהליך קשה. באפשרותך למחוק את תוכנית פרסום יחד עם פרסומות שלה באופן ידני או אוטומטי. ניתנות הוראות להסרה ידנית שואג מאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. אתה יכול לעשות את זה על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות בכל עת.

“Rockettab מופעל על ידי dnsunlocker” הסר התקנה

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R. יחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר “Rockettab מופעל על ידי dnsunlocker” “Rockettab מופעל על ידי dnsunlocker” מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *