By | October 27, 2017

אני כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר ארנב רע Ransomware (WINDOWS\INFPUB. DAT). Ransomware ארנב רע זה (WINDOWS\INFPUB. מדריך להסרת DAT) עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

ארנב רע היא אחת התוספות החדשות ביותר למשפחת ransomware כבר ענק. בטח שמעת על חתיכת וירוס חדש כפי שהוא אחראי על זיהומים רבים ב גרמניה, טורקיה, בולגריה, אוקראינה ורוסיה. למרבה הצער, למרות זאת, אתה קורא מאמר מדריך להסרת וזה כנראה אומר נפלת קורבן הארנב רע. כמובן, אתה יכול לקרוא רק מתוך סקרנות. אם זה המקרה, אתה יכול אתה בר מזל מאוד, מאוד ארנב רע הוא חשש. זה זיהום מסוכנים מאוד, אם אתה כרגע נגוע, אתה נמצאים על המון בעיות.

המודול הראשי של הזיהום הוא WINDOWS\INFPUB. קובץ DAT. אם אתה מוצא קובץ זה במערכת שלך, להיות בטוח כי הוא ארנב הרע על הלוח. WINDOWS\INFPUB. DAT ממוקם בספריה שלך C:\Windows, זה שמריץ את rundll32.exe ולא להשתמש בו כדי לסרוק התקנים המחוברים לרשת המקומית. תכונה זו של האיום עדיין בתהליכי עבודה אך היא כנראה תהיה בשימוש בגירסה עתידית שלו. זהו וירוס חדש יחסית אבל זה עדיין מאוד מסוכן, אז אל תמעיט בערך זה. . בואי ניכנס לפרטים.

ברגע ransomware מזין את המחשב שלך, זה מפיל את INFPUB. קבצי DAT וכן ה-DLL הראשי וסוגים שני יישומים זדוניים. אלה ארבעת היסודות משולב, להצפין את הקבצים שלך. ארנב רע עושה סריקה מלאה של הדיסק הקשיח שלך לנהוג בעיקר לחפש קבצים, שיצרת בעצמך. אלה כוללים שלך תמונות, סרטי וידאו, קבצי MS Office, מסדי נתונים, מוסיקה, מסמכים, וכו ‘. הם כולם לקבל מוצפן עם אלגוריתם ההצפנה חזקה, אין לך גישה אל כל אחד מהם יותר. לאחר ההצפנה על, ransomware טיפות פתק בשבילך. . זה נקרא פתק כופר, הוא קובע כי הדרך היחידה להחזיר את הקבצים שלך היא על ידי רכישת מפתח מיוחד.

Crooks דורשים Bitcoins 0.05 אשר שווה ל בסביבות $300 דולר. הם טוענים כי ברגע שאתה משלם, הם ישלחו לך את מפענח, יהיה באפשרותך לפתוח את הנתונים שלך. זה יכול להיות נכון, אך אנו ממליצים כי לא תשלם. . זה מוזר. קודם כל, אתה מתעסק עם רמאים, נוכלים לא ניתן לסמוך. הם נוטים להתעלם הקורבנות שלהם ברגע שילם את הכופר. ייתכן שתקבל את מפענח אין בכלל. שנית, מה אם המפתח הם נותנים לך עובד רק חלקית או בכלל לא? אז מה? . אתה איבדת את כספך, לא להחזיר את הקבצים שלך. שלישית, גם אם הם נותנים לך את המפתח וזה עובד בסדר, עדיין יש לך בעיה.

מפענח מסיר רק את ההצפנה, הזיהום. ארנב רע יישאר במחשב שלך מוכנה לתקוף שוב בכל הזמנים הוא מחליט. אתה עכשיו לראות למה לשלם לאנשים האלה היא לא אופציה? אתה לא יכול לנצח. על מנת בבטחה לאחזר את הנתונים שלך, עליך להסיר תחילה את ransomware. לאחר מכן, אם ברשותך גיבויים נשמר על התקן חיצוני, באפשרותך להשתמש כדי לשחזר את הכל. מה לעשות, לא לתת ופושעי אינטרנט אלה אפילו אגורה מהכסף שלך ואתה לא נותן החסות שלהם “עסקים”.

איך הגעת תקוע עם ארנב רע? . ובכן, ransomware מסתמך על חוסר הזהירות שלך. כיצד פועלת שיטת? . איכשהו, אתה בסופו של דבר בדף שלך, וקבע כי ההבזק שלך אינו מעודכן, אם אתה רוצה לראות את התוכן של דף זה, שצריך לעדכן אותו עכשיו. . נוח, יש קישור סיפקה שבו אתה לוחץ על ואת קובץ ה-install_flash_player.exe יעבור במחשב האישי שלך. לאחר מכן, אם תבצע את זה, זהו זה.

לך לבצע ארנב רע ונתן את הוירוס מודה הרשאות. השאר שכבר הסברנו. זה מה שהתכוונו מאת “הווירוס מסתמך על חוסר הזהירות שלך”. למה אתה לחץ על קישור אקראי כדי לעדכן תוכנית? להשתמש במקורות אמינים בלבד. לא אתן לך נאיביות בחיפזון. זה לא נגמר טוב בשבילך. אל תשכח את זה, אל תחזור על אותה טעות בעתיד. הדרך היחידה להגן על המחשב מפני זיהומים היא תמיד תשמרי על.

ארנב רע Ransomware (WINDOWS\INFPUB. הסרת DAT)

שיטה 1: שחזור הקבצים המוצפנים שלך באמצעות ShadowExplorer
בדרך כלל, רע ארנב Ransomware (WINDOWS\INFPUB. DAT) מוחקת את כל עותקי צל, המאוחסנים במחשב שלך. למרבה המזל, ransomware הוא לא תמיד מסוגל למחוק את עותקי הצל. אז הנסיון הראשון שלך צריך להיות שחזור הקבצים המקוריים עותקי צל.

 1. הורדה ShadowExplorer מהקישור הזה: http://www.shadowexplorer.com/downloads.html.
 2. התקנת ShadowExplorer
 3. פתח את ShadowExplorer בכונן c: בחר בלוח השמאליshadowexplorer
 4. בחר בלפחות חודש לפני התאריך מן השדה תאריך
 5. נווט אל התיקיה עם קבצים מוצפנים
 6. לחץ לחיצה ימנית על הקובץ מוצפן
 7. בחר “לייצא” ולאחר מכן בחר יעד עבור הקובץ המקורי

שיטה 2: שחזור הקבצים המוצפנים שלך באמצעות שחזור המערכת

 1. . לך תתחיל -> כל התוכניות -> עזרים -> כלי מערכת -> שחזור המערכת
 2. לחץ על “הבאsystem restore
 3. בחר נקודת שחזור, לפני לפחות חודש
 4. לחץ על “הבא
 5. בחר בדיסק c: (צריך להיות נבחרת כברירת מחדל)
 6. לחץ על “הבא“. המתן מספר דקות ולאחר השחזור צריך להיעשות.

שיטה 3: לשחזר את הקבצים שלך באמצעות תוכנה לשחזור קבצים
אם אף אחד בשיטה שלעיל עובד, אתה צריך לנסות לשחזר קבצים מוצפנים באמצעות תוכנה לשחזור קבצים. מאז Ransomware ארנב רע (WINDOWS\INFPUB. DAT) קודם יוצר עותק של הקובץ המקורי, ואז היא מצפינה אותו ומוחק המקורי, אתה מצליח לשחזר את המקור, באמצעות תוכנה לשחזור קבצים. להלן כמה תוכניות תוכנה לשחזור קבצים חינם:

 1. Recuva
 2. שחזור קבצים Puran
 3. התרגיל דיסק
 4. Glary ביטול מחיקה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *