By | April 12, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Dahjservice.exe. המדריך להסרת Dahjservice.exe עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Dahjservice.exe נופלת תחת המטריה של סוסים טרויאניים. כחבר קלאסי זה חששתי המשפחה של וירוסים, Dahjservice.exe היא מאוד מסוכן והרסני. אתה לא רוצה לשמור את זה במערכת שלך. ברגע אתה מבין שאתה נגוע זה לנקוט בצעדים. סוסים טרויאניים נחשבים שמסוכנים ביותר בסוג מזיקים המוניטין שלהם הם ראויים יותר.

לא לחכות מספיק זמן כדי לגלות את זה באופן אישי. רק תאמין שלנו. Dahjservice.exe הוא מגפה, ייטב לך להיפטר, ומוטב. תעשה לעצמך טובה, ברגע אתה מבחין זה על המערכת שלך ולהתחיל לחפש את מקום המחבוא המדויק שלו. ברגע שאתה מוצא אותו, אל תהססו כדי למחוק אותו. . אין לו מקום על הסיפון. אם תשאיר שיהיה, הוא יביא לך כלום אבל בעיות וכאבי ראש. מעשה לפני שיהיה מאוחר מדי. לנקות את המחשב במהירות האפשרית.

טרויאני מגעיל לא צריך רשות ממך. כדי להכין כל מיני שינויים בהגדרות המחשב שלך. הוא מסוגל לנהוג כפי שתמצא לנכון. כך, לדוגמה, הדברה reedits ברישום המערכת שלך מאחורי הגב. זה מוסיף and/ או מסיר ערכים ממנו. זה התראות או לחלוטין נזקים חשוב עבור קבצי מערכת ההפעלה שלך. כתוצאה מכך, חלק מהתוכניות שיש לך עלולים להיכשל לפעול כהלכה אם בכלל. לאחרים להתחיל לקחת הגילאים לטעון, כאשר הם סוף סוף לטעון, להצלחה כל הזמן. המזיק גם לוקח שליטה מלאה על חוויית הגלישה שלך. הוא משנה את דף הבית ו מנועי חיפוש.

לאחר מכן, הוא מתחיל ניתוב מחדש דפדפנים שלך על כל צעד ושעל. בכל פעם שאתה מנסה לטעון את האתר האהוב שלך, בסוף הביקור עוד אחת מוצלת. בנוסף, המסך כולו מקבל מוצפים פרסומות אשר הופכים אגרסיביים יותר ויותר עם כל יום שעובר. ובכל זאת, מציק ככל סוגיות אלה שייתכן, הם ממדגם של הסכנה שאתם נחשפים. . יש לך בעיות הרבה יותר קשות אחרות לדאוג אחד מהם הוא קבוע תוכנות זדוניות סיכון Dahjservice.exe הזריקות בדרך שלך. סוסים טרויאניים לשמש דלת אחורית לאיומים אחרים. משמעות הדבר היא כי אם הזיהום תחליט על כך, זה יכול להתקין עוד תוכנות זדוניות במחשב שלך. זה עלול לזהם את המחשב שלך באמצעות איומים תוך זמן קצר.

כמו כן, הוא מציץ? לך. . כן, סיכון האבטחה שבפניך היא הבעיה הכי גדולה שלך. Dahjservice.exe עוקב אחר כל צעד שלך באינטרנט של ייגר זה. זה אוסף נתונים חשובים, כאשר הוא מחליט יש מספיק זה שולחת אותו האקרים פרסמו את זה. אין צורך להסביר למה זה מסוכן, יש. תחשוב על זה לרגע, להחליט עבור עצמך או לא יש להסיר הטרויאני. את ההחלטה ולהשתמש המדריך להסרת שלנו למטה כדי לעזור לך להיפטר של זיהום זה. שמקדימים תעשה אז, כך ייטב.

Dahjservice.exe לא נראה כמו קסם. זה היה מותקן. התקנת אותו. מבולבלים? הבה להסביר. סוסים טרויאניים צריך רשות ממך. כדי להיכנס ולכן הם שואלים על זה. ובכל זאת, הם משתמשים בטקטיקה ערמומית כדי לקבל את הסכמתך. אחת הטקטיקות האלה היא הודעות דוא ל זבל. האקרים לצרף לעיתים קרובות סוס טרויאני דוא ל אשר מוסווה להיראות לגיטימיים או אפילו שימושי. הם משתמשים את השמות ואת לוגואים של חברות מובילות, בנקים, סניפי דואר, אפילו המשטרה על מנת לעבוד אתה.

לא ליפול בפח. תמיד לוודא השולח לפני פתיחת הדואר האלקטרוני. אם משהו לא נראה חשוד, כדאי שתמחק אותה מיד. לא יקל על העבודה של הפושעים על-ידי מתן שלך רשלנות, חיפזון, הסחת דעת

הסרת Dahjservice.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Dahjservice.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *