By | October 25, 2018

הווירוס Bladabindi שייך לקטגוריה סוס טרויאני. זה סוג של וירוס נחשב לאחד המסוכנים ביותר. Bladabindi הוא טפיל מאוד חשאי ופסיביות. לאחר שתותקן במחשב שלך, זה להסתיר את עצמו כל כך טוב, כי תוכלו למצוא זה קשה מאוד לזהות. . כי זה יכול לשמש פליליות שונות, צדדיות שלה היא אחת התכונות הטובות ביותר של הסוס הטרויאני. נוכלים יכול לרגל הקורבנות שלהם, כמו גם לגנוב את כל המידע האישי הדרוש להן.

הנוכחות של סוס טרויאני יגרום נזק חמור למערכת המחשב של הקורבן. סוסים טרויאניים אחראים על מערכת ההפעלה שלך לבצע גרוע, תוכניות ויישומים לקרוס ומקפיאים על בסיס קבוע, כמו גם את המחיקה של קבצי מערכת חשובים ומשימות. מסך המוות הכחול, הידוע לשמצה יכולים להופיע גם על המסך שלך אם תאפשר וירוס זה להישאר על המכשיר ללא התערבות.

הווירוס Bladabindi בדרך כלל מוצא את דרכו במחשב שלך באמצעות תוכנה bundling. זה טעות גדולה להתקין תוכנות תחת הגדרת להתקנה מהירה. במקום זאת, עליך להפוך זה הרגל לבחור סוג מותאם אישית או מתקדם של ההתקנה, אם הם זמינים. תוכנות זדוניות מוסווה לעתים קרובות בתור בונוס תוכניות ויישומים, זה יוסתר ממך. כדי להפוך אותם לגלויים, אתה צריך בצע את העצות שנתנו לך מוקדם יותר. ואז, כל מה שיש שנותר הוא כדי לבטל את הבחירה תוכנות נוספות, כדי שזה לא יהיה גישה למחשב שלך.

סוס טרויאני ווירוסים יכולים גם לקבל להתפשט דרך הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל, המעדכן מזויף, קבצי torrent, המודעות נגוע. עליך להבין כי נוכלים להסתמך על חוסר הזהירות שלך ישתמש נאיביות שלך כדי לגרום לך ליפול למלכודת זדוני שלהם. לכן אתה חייב להיות חרוץ ויסודי כאשר נמצא במצב מקוון. לחשוב פעמיים לפני לחיצה על משהו.

משתמשים חשש וירוסים סוס טרויאני בגלל סיבה מסוימת. אם המחשב מקבל חדרו על ידי זה, פורצי מחשבים יכולים להשתמש בהזדמנות זו כדי לרגל אחריך – כמעט והן מבחינה פיזית. לא רק יכול לקבל פיקוח הפעילות המקוונת שלך, אלא והמיקרופון שלך יכול שיחתכו, אז נוכלים יכול לרגל אחריך. אף אחד לא רוצה סוג כזה של הפרת הפרטיות. קריסות מערכת קבועה, שגיאות ימנע מלעשות כל סוג של עבודה על המכשיר.

התוכניות והיישומים שלך בקרוב יהפוך לבלתי ניתן לשימוש משום שהם ממשיך לקרטע להקפיא בתדירות גבוהה. זה חיוני כי לך לפעול מהר ככל שאתה לזהות הנוכחות של וירוס טרויאני Bladabindi. הפעם יותר אתה לבזבז, יותר גרוע תקבל התוצאות. להסיר את האיום על הגילוי ולהציל את עצמך עוד יותר צרות! אם אתה רוצה להגן על המערכת שלך מפני תיפגם קשות כדי לשמור על פרטיות המידע האישי שלך, אתה צריך להיפטר טפיל זה בהקדם האפשרי!

להסרת טרויאניים Bladabindi

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר טרויאני Bladabindi מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *