By | July 6, 2018
Remove ClearScreen Player

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר ClearScreen שחקן. המדריך להסרת ClearScreen שחקן עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

ClearScreen נגן מסווגת כתוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור), ולכן לא מומלץ לשמור במחשב שלך. כמו יישום הנתמך על-ידי פרסום, לאחר התקנת במערכת, זה יציף את דפדפן האינטרנט שלך עם טונות של פרסומות מסחריות בכל פעם שאתה מנסה לגשת אליו, אשר יהיה חסר תועלת לחלוטין עבורך.

למרות העובדה כי השחקן ClearScreen אינו מסוכן תוכנית כזו עצמו, אם קיימת במחשב וירטואלי, זה עלול לגרום לך בעיות שונות. חלקם מופיעים להשמיע את ביצועי המחשב שלך איטיים יותר, גורם תכופות מערכת מתרסק, בעיות אבטחה, ועוד. עם זאת, אחד הדברים החשובים ביותר להזכיר כאן זה הפרסומות המוצגות על-ידי הנגן ClearScreen יכול לחשוף לך סוג אחר של פוטנציאל פינוקים וזיהומים. לכן, אתה צריך להסיר את הגור ברגע שאתה רואה את זה במחשב האישי שלך.

למרבה המזל, נגן ClearScreen הצליחה באמצעות לוח הבקרה, שבו לא תהיה בעיה בשבילך. כל שעליך לעשות במקרה זה, הוא פעל את לשאוג עזר הניתנים להסרה, או להתקין כלי אמין antimalware לאתר ולמחוק כל האיומים הפוטנציאליים מהמחשב שלך.

Remove ClearScreen Player

The ClearScreen Player Virus

ובכל זאת, יש משהו שעליך לדעת אודות שחקן ClearScreen. לדברי החוקרים תוכנות זדוניות, היישום תמיכה ב- ad לא רק פרסומות פולשניות, אבל הוא גם מסוגל איסוף מידע על התנהגותך וירטואלי. מסיבה זו, נגן ClearScreen שחולקו לקטגוריות כמו adware אשר עלולה לאיים ברצינות הביטחון האישי שלך.

למעשה, נגן ClearScreen אינה התוכנית adware היחידה אשר פועל בדרך זו. הרבה תוכניות לא רצויות אולי גם מתגלש על גבי מכונה וירטואלית שלך undetectably ולפעול באופן זהה לחלוטין. אז, אם אתה רוצה להימנע מלמקם את האבטחה שלך בסכנה, עליך לשמור תוכנית למאבק שלך זמין ומעודכן בכל עת. חוץ מזה, עליך להיות זהיר מאוד בעת התקנת freeware חדש במערכת, אכפת לך מקורות שאתה מוריד ממנו.

לעיתים קרובות, משתמשי המחשב לא קורא כל לתנאים ולהתניות שמספקת התוכנה שהם רוצים ולשימוש מסכים לכל מה ממהר. בדרך זו, למשתמשים לתת adware במערכת עצמם ולהסתכן אבטחה משלהם מבלי שידע על כך. לכן, אתה צריך להיות זהיר מאוד בכל פעם להתקין תוכניות חדשות במחשב שלך ולקרוא את ההוראות המוצגות על-ידי הגדרת אשף. אחרת, הנתונים הרגישים שלך עלול להיגנב על ידי פושעי סייבר להשתמש בזה למטרות זדוניות מסוימות.

החדשות על שחקן ClearScreen הוא כי הסרתה אינה תהליך קשה. באפשרותך למחוק את התוכנית יחד עם הפרסומות המוצגות באופן ידני או אוטומטי. ניתנות הוראות להסרה ידנית שואג מאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. ניתן לעשות זאת על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות 24/ 7 ליום.

הסרת נגן ClearScreen

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר ClearScreen נגן מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *