By | February 21, 2018
Remove Play-bar.net

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר משחק-bar.net. המדריך להסרת לשחק-bar.net עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

משחק-bar.net הוא מנוע חיפוש מיוחדים, המוקדש משחקי. האתר כולל פונקציונליות בסיסית במונחים של תכונות הגלישה הקלאסי. במקום תפריט אפשרויות מורחבות, פלטפורמת יש כרטיסייה נפרדת עבור משחקים. תכונות בונוס של המחזה-bar.net כוללים שעון תחזית מזג האוויר באיזור שלך. למשתמשים יש אפשרות להתאים אישית את ערכת הצבעים של האתר. הפלטפורמה מתאימה עבור משתמשים המעוניינים משחקים. עם זאת, ישנן סכנות האבטחה סביב משחק-bar.net מה שאתה צריך לדעת על. האתר קשורה החוטף דפדפן חשאית.

מה שהופך. את החוטף מאחורי bar.net-משחק מסוכן?

התוכנית נוכלים חשיפת אנשים לסיכוני אבטחה במספר דרכים. ברגע זה עושה דרכה לתוך המערכת שלך, חוטפי יאפס מנוע החיפוש שלך דף הבית ואת ברירת המחדל לשחק-bar.net. באתר יש קוד זדוני אשר מאפשרת התוכנית חמקנית כדי להשתלט על האינטרנט והגדרות הדפדפן הפנימית. ניתן לטפל תוצאות החיפוש שלך. חוטפי מוסיפה אתרים ממומן בין התוצאות מקורית שאילתות המתאימים. הם יכולים להיות לא רלוונטי פניות שלך… יתר על כן, אתרי אינטרנט נתמך עלול להיות מסוכן.

החוטף לשחק-bar.net לא עושה בדיקות של פלטפורמות שהוא תומך. המטרה היחידה של תוכנית חשאית הינה להעלות את ההכנסות. האבטחה של המשתמשים אינה פריים דאגה. מלבד שיבוש תוצאות החיפוש, התוכנית חתרני מציגה פרסומות. הם מראים הצעות בלעדיות קניות עבור פריטים ביתיים, כמו בגדים, רהיטים, מכשירים טכנולוגיים, ציוד גינון, ספרים, אלמנטים דקורטיביים, סכו ם, וילונות ועוד רבים אחרים. טוב כמו מבצעי המוצע עשוי להיות, עליך לזכור כי הם לא אישרו מקורית. לחיצה על הפרסומות יכול לקבל את המערכת שלך נגוע תוכנות זדוניות. שכל מודעה נתון עלול להוביל תחום מושחתים. עדיף לא לציית להם.

Remove Play-bar.net

The Play-bar.net Virus

אחרים תנוחות חוטפי האיום המחזה-bar.net הוא אפילו יותר חמור. התוכנית חמקנית ניתן לפקח על הפעלות הגלישה שלך, לאסוף נתונים עליך. זה כולל את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, חשבון דואר אלקטרוני, שמות משתמשים, סיסמאות, אישי קלט מן החשבונות המקוונים שלך. האנשים מאחורי החוטף יכול להמשיך למכור את פרטיך בשווקים דארקנט בלי לבקש את רשותך.

איך ליצור קשר עם החוטף לשחק-bar.net?

התוכנית מבודד משתמשת זוג וקטורים הפצת ערמומי. הטכניקה המועדפת היא bundling. החוטף לשחק-bar.net נעה יחד עם freeware, shareware וגירסאות פירטית של תוכנות בתשלום. הכלי מבודד מנסה להשיג מותקן במקביל עם התוכנה שבחרת להוסיף למערכת שלך. אתה צריך לקרוא את התניות והתנאים של תוכנית בעת התקנת אותו. אם יש תנאי שלילי, לסיים את ההתקנה.

וקטור אחר שהחוטף לשחק-bar.net יש להתאים את ניצול הוא דואר זבל. התוכנית סמויה נצמדת קבצים מצורפים. המפיץ מאחורי הדואר האלקטרוני מזיקים באפשרותך להשתמש קובץ מאקרו, קובץ script או מערכת זדוני כדי לוותר על התוכנית המרושעת. פתיחת הקובץ המארח יכול להיות מספיק כדי להדביק את המחשב שלך. מומלץ הוכחה על הלגיטימיות של הודעותיך בקופסה. בדוק את המגעים בין שוהשולח סיפקה בדוא.

הסרת לשחק-bar.net

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר את המחזה-bar.net מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר משחק-bar.net מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *