By | September 5, 2018
Remove Chromium Browser

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר דפדפן כרום. המדריך להסרת כרום הדפדפן עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

דפדפן כרום הוא יישום לגיטימי אשר יש נעשה שימוש לרעה על ידי האקרים. התוכנית פותחה גרסה קוד פתוח של דפדפן האינטרנט של Google Chrome. הרעיון של דפדפן כרום הוא נותן למשתמש אפשרויות התאמה אישית. באפשרותך להגדיר את התוכנית לנוחיותכם. הגדרות הניתנות להתאמה אישית כוללים עיצוב גרפי, ממשק המשתמש, את אפשרויות הנגישות. התוכנית מספקת שירות טוב, אבל זה לא חסין מפני התקפות האקרים. מפתחי זדוני בוחר בדפדפן כרום. הכלי נותן להם את ההזדמנות לתפוס שליטה על דפדפן האינטרנט שלך.

מהם הסכנות סביב חוטפי דפדפן כרום?

אם לא התקנת בהתנדבות דפדפן כרום למחשב שלך, היית הקורבן למתקפת סייבר. התוכנה ההאקרים אינו מותקן במערכת שלך בסכנה. הם להשתמש בו כדי לבצע פעילויות שונות לא מורשים. התוכנית חשאית המפתחים שלה יש אג’נדה. יהיה להם את הכלי לשנות את הגדרות הדפדפן ולקחת שליטה על המשימות שלה.

הגדרות האבטחה שלך יובא. זה נעשה כדי לתת הכלי נוכלים את היכולת להפיק פרסומות מוקפצות. המודעות יציג את אקסקלוסיבי מבצעים, הנחות, קופונים ומבצעים אחרים במחיר מציאה. חוטפי מציג פריטים מוקפצים, פופ-unders, באנרים, קופון תיבות, freebies, הנחות, צף, השוואה בין-תאי, הקשרי, המעבר, פרסומות גדולות. הם יתנו לך מבחר רחב של רשימות מוצרים לבחירה.

הבעלים של חוטפי דפדפן כרום משלמים כדי לקדם את אתרי צד ג’. הם מקבלים עמלות, בהתבסס על המספר הכולל של לחיצות שלמשתמשים ליצור. זוהי התרומה שמסרב אנשים עושים לטובת של ההאקרים. שימו לב כי המקורות מודעות לא מובטח להיות אמין. כל אחד מהם יכול לקשר לאתרים פגומים, עם תוכנות ריגול. מאחר שהדפדפן שלך שטופלה, זה מזהיר אותך על אתרי אינטרנט מסוכנים.

חוטפי דפדפן כרום מבצעת עוד פעילות לא מורשית. הוא מפקח על מפגשים מקוונים של המשתמשים, אוספת נתונים על אותם. האגרה מוצלת לשמור על מעקב אחר של היסטוריית הגלישה שלך ואת ההקשות שלך. החוטף יכול לגשת את כתובת ה-IP שלך, מיקום גיאוגרפי, דוא ל, מספר טלפון, שמות משתמשים, סיסמאות ופרטים אחרים שאתה נכנסו לחשבונות האישיים שלך. הבעלים של התוכנית סמויה יכול למכור את המידע הפרטי שלך בלי לבקש את רשותך או להודיע לך בכלל.

Remove Chromium Browser

The Chromium Browser Virus


איך חוטפי דפדפן כרום לקבל גישה למערכת שלי?

בדפדפן כרום חוטפי עושה שימוש וקטורים הפצת כמה. השיטה הנפוצה ביותר להפצת התוכנית חמקנית היא bundling. חוטפי דפדפן כרום יכולים להיות כרוכות עם freeware, shareware עותקים פיראטיים של כלי שירות בתשלום. התוכנית הראשית תפרט את כלי בונוס בתנאים ובהתניות שלה. אתה צריך למצוא איפה מוזכר אפשרות זו, סימונה. אחרת, חוטפי תינתן גישה למחשב שלך.

דוא ל זבל הם מקור נפוץ נוסף עבור חוטפי דפדפן כרום. התוכנית מבודד נצמדת המסמכים המצורפים, ותמונות ארכיון. פתיחת קובץ שמצורף חוטפי לבקש להורדה שלה, להתקין. צריך להגיה את המהימנות של האימיילים שלכם לפני ההוראות מהם. בדוק את אנשי הקשר מתוך המכתב כדי לאשר השולח הוא אמין.

נסיעה התקנות הן דרך נוספת של הפצת חוטפי דפדפן כרום. ניתן להעביר את תוכנית חשאית למחשב שלך דרך אתר אינטרנט פגומה או קישור פרוץ. זה קורה כשנכנסתי, אז אתה צריך להיזהר לא לבוא על פני תחום נגועים. עדיף לעשות מחקרים באתרי אינטרנט לא מוכרים לפני שאתם מבקרים בעיר אותם בפעם הראשונה. כנ ל לגבי ספקי קישור.

הסרת התקנה של דפדפן כרום

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר את דפדפן כרום הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר דפדפן כרום מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *