By | July 12, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר “Google Customer Reward Program”. המדריך להסרת “Google Customer Reward Program” עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה רואה את ההודעה “Google Customer Reward Program” מוקפצים על המסך שלך, אין לך מה להתלהב. הודעה זו הונאה הוא סימן ברור שיש לך adware במחשב שלך. מה שלא תעשה, אל תלחץ על זה! . זה בדיוק מה פושעי סייבר מאחורי רוצה איום זדוני. אתה תרוויח דבר על ידי נפילה למלכודת שלהם.

אתה מקבל מופגז על ידי רבים מוקפצים פולשניות, מודעות, לעתים קרובות בצורה של בלעדי עסקאות, מציע, מבצעים וקופונים, מהבהב הודעות טקסט במודעות, עדכונים מזויפים, ועוד. תוכן פרסום כזה יהיה ממוקד במיוחד כדי להיראות מושך יותר למשתמש. זה מתאפשר הודות היכולת של adware לנטר את פעילות האינטרנט של המשתמש, כמו גם לגנוב את השאילתות הגלישה של ההיסטוריה, הרגלי וחיפוש. המטרה העיקרית היא להרוויח באמצעות בשיטת PPC (תשלום לכל קליק).

פרסום יכול להיות מופץ באמצעות הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, בקשות לעדכון מזויפים, חבילות תוכנה חופשית, קבצי torrent מושחתים, קישורים מפוקפק, מודעות, ועוד רבים. כדי למנוע זיהום פרסום פוטנציאלי, ישנם כמה דברים שאנו ממליצים למשתמשים שלנו לעשות. בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט, הדבר החכם לעשות יהיה לבחור עבור התאמה אישית או סוג התקנה מתקדמות. בדרך זו ניתן לך שליטה מלאה על התהליך.

אם אתה רואה כל תוכנה שנראה לך חשוד או לא המיועד להורדת מלכתחילה, כל שעליך לעשות הוא בטל את התוכנית או היישום שברצונך לא הותקן במחשב שלך. כמו כן, משתמשים מתבקשים לשלם קרוב לב כאשר הם מעדכנים את התוכנה שלהם. זה הכי טוב לקבל את העדכונים ממקורות מורשה ואמין בלבד. לא בצורה עיוורת אמון מוקפץ אקראי זה הוא דוחק אותך ללחוץ על קישור מוצל כדי לקבל את העדכון הרצוי. לעתים קרובות יותר מאשר לא, עדכונים כאלה להתברר להיות מזויף, להביא שום דבר אבל צרות.

. בטח, adware אינו נחשב להיות וירוס אמיתי, שכן הוא רק מדביק את הדפדפן שלך, לא את מערכת המחשב כולו. עם זאת, פרסום כגון התרמית “Google Customer Reward Program” חייב לא לזלזל. המודעות ואת פריטים מוקפצים שנוצרו על ידי טפיל זדוניות זה עשוי להפנות לאתרים מזויפים ומסוכנים אפילו שרוצים לפגוע במחשב שלך. קישורים מסוכנים כאלה עשויים לפתוח דלתות אחוריות כדי האקרים אחרים שרוצים לגנוב מידע אישי כדי לשתף אותו עם אחרים שלישיים למטרות רווח.

אתה לא רוצה נתונים פרטיים כמו מספרי כרטיס אשראי, חשבונות בנק, כתובות IP, סיסמאות שם משתמש, וכו ‘. ליפול לתוך הידיים או כאלה פושעים, נכון? אם ברצונך לחזור חווית הגלישה ובטוחה ללא פרסומות, אנחנו יכולים לעזור לך. פשוט בצע את ההוראות שלנו שלהלן כדי ללמוד כיצד להיפטר זה פרסום מגעיל לפני זה מסוגל לגרום כל נזק למחשב שלך.

הסרת “Google Customer Reward Program”

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר “Google Customer Reward Program” מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *